Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Biała Piska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Białej Piskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Biała Piska to położone w województwie warmińsko-mazurskim miasto, którego szukać należy nad rzeką Białką. Położeniem w powiecie piskim jako miasto, Biała Piska może pochwalić się od 1722 roku, jednak istnieniem już od XV wieku. Powstanie osady datuje się na 1428 rok, jednak fundamenty pod osadę zostały położone jeszcze przez Prusów. Obecnie Biała Piska może pochwalić się niemal 4100 mieszkańcami.

Oczywiście nie można nie wspomnieć o zabytkach miasta, ponieważ w Białej Piskiej udało się kilku perłom zachować przez wieki i wojenne zawieruchy, a mianowicie w Białej Piskiej można podziwiać takie wyjątkowe skarby jak ratusz miejski, barokowy kościół, wieżę ciśnień, czy niemiecki cmentarz (w bardzo złym stanie). Ponieważ, aby podziwiać zabytki, potrzebne jest odpowiednie połączenie, warto nadmienić, że przez Białą Piską biegną istotne trasy komunikacyjne.

W Białej Piskiej krzyżują się ważne trasy dróg krajowych i wojewódzkich, a konkretnie drogi krajowej numer 58 (Olsztynek – Zgniłocha – Jedwabno – Szczytno – Babięta – Ruciane-NidaPiszBiała PiskaSzczuczyn) oraz drogi wojewódzkiej numer 667 (Nowa Wieś Ełcka – Drygały – Biała Piska). Zapewnia to nieustanny ruch na głównych arteriach miasta oraz sporo pracy warsztatom zajmującym się naprawą i regeneracją elementów pracujących w samochodzie. Ponieważ z Białej Piskiej można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, również SCR, poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe w Białej Piskiej ceny za usługi naprawy i regeneracji DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Białej Piskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Białej Piskiej 320
Regeneracja filtra FAP w Białej Piskiej 320
Mycie katalizatora w Białej Piskiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Białej Piskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Białej Piskiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Białej Piskiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Białej Piskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Białej Piskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Białej Piskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Białej Piskiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Białej Piskiej do regeneracji i czyszczenia

Z Białej Piskiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biała Piska Osiedle Urzędnicze Juliusza Słowackiego BPS01N 53.610592/22.062321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer