Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mazowieckie, powiat białobrzeski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Powiat białobrzeski to jednostka administracyjna w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego, reaktywowany w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Miasto Białobrzegi jest siedzibą powiatu. Powiat białobrzeski w 2013 był powiatem o najmniejszym budżecie wojewódzkim. Powierzchnia powiatu białobrzeskiego to 639 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców wynosi około 33 520 osób.

Przez powiat białobrzeski przebiega droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki – Inowłódz – Klwów – Potworów – Białobrzegi – Głowaczów – Kozienice – Nowe Słowiki – Sieciechów – Opactwo – Dęblin – Moszczanka – Kock), trasa europejska numer 77 (Rosja – Estonia – Łotwa – Litwa – Rosja – Polska – Słowacja – Węgry) oraz dwie drogi wojewódzkie: 731 (Potycz – WarkaBiałobrzegi) i 732 (Stary Gózd – Stara Błotnica – Kaszów – Przytyk).

Zabytki w powiecie białobrzeskim to między innymi: pochodzący z okresu międzywojennego most żelbetonowy na rzece Pilicy, kościół parafialny świętej Trójcy z XX wieku, zabytkowy drewniany kościół z dzwonnicą z XVII wieku w gminie Białobrzegi, drewniany kościół i zabytkowy układ urbanistyczny w gminie Wyśmierzyce, neogotycki kościół zbudowany w XIX wieku, klasycystyczny piętrowy pałac z połowy XIX wieku w gminie Promna, zabytkowy kościół świętego Jana Chrzciciela zbudowany na przełomie XVIII/XIX wieku w gminie Stromiec, zabytkowy kościół z drewnianą dzwonnicą z XIX wieku i cmentarz parafialny w gminie Radzanów oraz sanktuarium Maryjne z obrazem Matki Boskiej w gminie Stara Błotnica.

W powiecie białobrzeskim działa autoryzowany serwis regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów, który za sprawą współpracy z siecią kurierów obsługuje klientów z całej Polski. Proces trwa około 1-2 dni i każdy klient bez wychodzenia z domu może wyczyścić swój katalizator oraz zregenerować swój filtr DPF i FAP. Cennik usług dla powiatu białobrzeskiego podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat białobrzeski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat białobrzeski 398
Regeneracja filtra FAP powiat białobrzeski 398
Mycie katalizatora powiat białobrzeski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat białobrzeski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat białobrzeski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat białobrzeski 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR powiat białobrzeski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat białobrzeski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat białobrzeski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer