Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubelskie, powiat bialski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Powiat bialski to jednostka administracyjna w województwie lubelskim, utworzona w 1999 roku, jest to największy powiat w województwie – zajmuje około 11% jego powierzchni, a trzeci co do wielkości w Polsce. Miejscowość Biała Podlaska jest siedzibą powiatu bialskiego. Powierzchnia powiatu bialskiego to 2755 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców wynosi około 112 400 osób.

Przez powiat bialski przebiega jedna droga krajowa – numer 2 (WarszawaSiedlceTerespol) oraz jedna droga wojewódzka – numer 812 (Biała Podlaska – Wisznice – WłodawaChełm – Rejowiec – Krasnystaw). Ruch na wspomnianych trasach nie ustaje nigdy, stąd w powiecie bialskim nie brakuje warsztatów zajmujących się filtrami cząstek stałych, czy katalizatorami. Dzięki możliwości czyszczeniu katalizatorów i regeneracji DPF FAP, można zmniejszyć koszt eksploatacji samochodu. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny z powiatu bialskiego za czyszczenie i naprawę katalizatorów i filtrów cząstek stałych.

Główne, zachowane zabytki powiatu bialskiego w gminie Biała Podlaska to: stajnie, dwór oraz wozownie w Grabanowie, dwór, park w Kozuli, zespół dworski i folwarczny, XIX wieczny dwór, XIX wieczna stajnia oraz XIX wieczna gorzelnia w Roskoszy, a także kościół par. pw. Najświętszego Serca Jezusa z początku XX wieku. Zabytki w gminie Jastków Podlaski to między innymi: suszarnia tytoniu, dwór, cmentarz kościelny, ogród, dzwonnica, park z wybiegami, aleja brzozowa, a także stajnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat bialski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat bialski 398
Regeneracja filtra FAP powiat bialski 398
Mycie katalizatora powiat bialski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat bialski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat bialski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat bialski 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat bialski 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat bialski 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat bialski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer