Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Biecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bieczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Biecz – miasto z terenu powiatu gorlickiego, województwa małopolskiego, położone nad rzeką Ropą na Pogórzu Karpackim. Mieszka tu 4704 mieszkańców. Miasto nazywane jest perłą Podkarpacia lub małym Krakowem, także polskie Carcassonne, a to za sprawą bogatej historii oraz wielu zachowanym fragmentom średniowiecznych murów i zabudowy. Jest niewielkim miasteczkiem turystycznym o malowniczym położeniu z dużą liczbą miejsc wartych zwiedzenia. Oprócz turystyki rozwija się tu przemysł metalowy i drzewny.

Znajduje się w odległości 8 km od Gorlic, 21 km od Jasła, 45 km od Krosna oraz 50 km od Nowego Sącza.

Nazwa miasta Biejecz pojawia się już w XI wieku, obecna nazwa uproszczona została do obecnej w XVII wieku. Tereny Biecza zamieszkiwane były już ponoć w czasach neolitu. Miasto było ośrodkiem administracyjnym i sądowniczym kasztelanii, zlokalizowane były tu sądy grodzkie i ziemskie.

Przez miasto biegnie droga krajowa nr 28 ZatorWadowice – Rabka – LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka będąca obwodnicą miasta, stąd rozpoczyna swój bieg droga wojewódzka nr 980 Jurków – Zakliczyn – Gromnik – Biecz.

Jak wskazują statystyki gorlickiego wydziału komunikacji, po drogach powiatu porusza się coraz więcej samochodów z silnikiem diesla. Nie da się zaprzeczyć, że wśród wszystkich filtrów znajdujących się w tych jednostkach akurat filtr DPF/FAP jest tym najdroższym, jego cena sięga nawet i kilkunastu tysięcy złotych. Stąd w ostatnich latach na rynku motoryzacyjnym pojawiło się sporo serwisów oferujących regenerację filtra cząstek stałych, czyszczenie filtra FAP lub naprawę filtra DPF. W zależności od samochodu wyróżniamy filtr DPF- suchy lub FAP- mokry, nie wszyscy kierowcy przyjęli ten element z entuzjazmem, gdyż jest to kolejne urządzenie wymagające konieczności eksploatacji, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Cennik usług dla miasta Biecz podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bieczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bieczu 320
Regeneracja filtra FAP w Bieczu 320
Mycie katalizatora w Bieczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Bieczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bieczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bieczu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Bieczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Bieczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bieczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bieczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Biecza do regeneracji i czyszczenia

Z Biecza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biecz Przedmieście Dolne Kazimierza Wielkiego BIE01A 49.734112/21.260500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer