Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Biedrusko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Biedrusku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP oraz katalizatorów samochodowych w Biedrusku. Najczęściej wykonywanymi usługami w Biedrusku są czyszczenie filtra cząstek stałych DPF, regeneracja filtrów cząstek stałych FAP, a także naprawa katalizatorów samochodowych. Poniżej znajduje się cennik, dla Biedruska, z najniższymi cenami za powyżej wyliczone usługi. Warto wspomnieć, że to ile będzie nam służył filtr cząstek stałych w bardzo dużej części, zależy od nas, rzeczy, które nie służą filtrowi to: krótkie przejażdżki, szybka i agresywna jazda, złej jakości olej oraz paliwo.

Ciekawostka, pomimo prawnego zakazu nadal spora ilość kierowców decyduje się na usunięcie filtra cząstek stałych ze swojego samochodu. Poruszanie się takim pojazdem po polskich drogach karane jest mandatem o wysokości 500 złotych oraz odebraniem dowodu rejestracyjnego. Od 2017 roku policja została wyposażona w większą ilość sprzętu diagnostycznego i okresowo przeprowadzane są specjalne akcje kontroli emisji spalin. Jednak wycieczka autem z usuniętym filtrem może być bardziej kosztowna, w Niemczech możemy zostać ukarani mandatem w wysokości tysiąca euro, a w Austrii kwota jest ponad trzy i pół raza większa. Dlatego też znacznie lepiej jest zregenerować DPF w Biedrusku, zamiast usuwać go nielegalnie.


Jak dotrzeć do Biedruska, gdzie regenerują DPF FAP i SCR?

Biedrusko to wieś w Polsce, która jest zlokalizowana w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, dokładnie w gminie Suchy Las. Wieś Biedrusko leży nad Wartą, około pięciu kilometrów na północ od granic Poznania i około piętnastu kilometrów od centrum. Liczba mieszkańców Biedruska sięga prawie dwa i pół tysiąca osób.

Niedaleko Biedruska znajduje się droga ekspresowa numer 11 (KoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżBudzyń – Poznań – KórnikŚroda WielkopolskaJarocinPleszewOstrów WielkopolskiKępnoByczynaKluczborkOlesnoLubliniecTarnowskie GóryPyrzowice) oraz droga krajowa numer 11 (Kołobrzeg – Koszalin – Bobolice – Szczecinek – PiłaChodzież – Oborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Biedrusku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Biedrusku 320
Regeneracja filtra FAP w Biedrusku 320
Mycie katalizatora w Biedrusku 320
Płukanie katalizatora SCR w Biedrusku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Biedrusku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Biedrusku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Biedrusku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Biedrusku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Biedrusku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Biedrusku i wygodnie wyślij filtr DPF z Biedruska do regeneracji i czyszczenia

Z Biedruska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biedrusko Zjednoczenia BID01G 52.545479/16.945841 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer