Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Biłgoraj

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Biłgoraju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Biłgoraj to miasto w leżące w województwie lubelskim na terenie powiatu biłgorajskiego. Jest stolicą powiatu i siedzibą władz zarówno powiatu, jak i gminy. Położenie Biłgoraja w południowo-wschodniej części Polski i południowej części województwa lubelskiego sprawia, że jest ono chętnie wybieranym na przystanek miastem, pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią kraju, zwłaszcza przez podróżujących przez Polskę sąsiadów zza Buga. Przez Biłgoraj przebiegają dwie drogi wojewódzkie: DW835 (Lublin – Wysokie – Biłgoraj – SieniawaPrzeworskKańczugaDynów – Grabownica Starzeńska) oraz DW858 (Zarzecze – Biłgoraj – ZwierzyniecSzczebrzeszyn).

Miasto założone zostało i otrzymało prawa miejskie w tym samym roku, a mianowicie w roku 1578. Ponieważ miasto leży na bardzo mało urodzajnych glebach bielicowych, uprawa czegokolwiek była na terenie Biłgoraja bardzo trudna, dlatego Biłgoraj utarło się nazywać miastem handlowym. Dodatkowo miasto Biłgoraj uznaje się za lokalną kolebkę reformacji w Polsce. Ponieważ jak wspomniano, miasto nie mogło spełniać funkcji produkcyjnej w zakresie rolnictwa, rozwinęły się tam inne rodzaje form usługowych, między innymi sitarstwo.

Obecnie usług w mieście jest znacznie szerszy wachlarz, w tym między innymi kompleksowa obsługa samochodów, również z silnikiem diesla. Znanym problemem z samochodami wyposażonymi w silniki diesla jest zapychający się filtr DPF albo katalizator tracący swoje właściwości. Poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe w Biłgoraju ceny za usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Wypłukany filtr DPF w Biłgoraju
Płukanie filtra DPF w Biłograju

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Biłgoraju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Biłgoraju 320
Regeneracja filtra FAP w Biłgoraju 320
Mycie katalizatora w Biłgoraju 320
Płukanie katalizatora SCR w Biłgoraju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Biłgoraju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Biłgoraju 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Biłgoraju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Biłgoraju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Biłgoraju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Biłgoraju i wygodnie wyślij filtr DPF z Biłgoraja do regeneracji i czyszczenia

Z Biłgoraja filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biłgoraj Osiedle Piaski Generała Tadeusza Bora Komorowskiego BIL02N 50.528412/22.723721 Wyszukaj
Biłgoraj Osiedle Puszcza Solska Tarnogrodzka BIL01G 50.516762/22.715380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer