Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Gdańsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Gdańsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Gdańsku pojawiła się opcja mycia filtrów FAP do samochodów BMW z przyczyny bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Gdańska. Cały szereg samochodów osobowych w Gdańsku to pojazdy z silnikiem HDI posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do mycia. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata właściwości urządzenia. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Gdańskiem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów BMW. Nagminnie powodem zatkanego katalizatora samochodowego, ze stajni BMW, staje się inny mankament, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania. Marce BMW nie udało się wyprodukowanie spodziewanych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów FAP. Diesle ze stajni BMW znamionują się doskonałymi układami w zagadnieniu obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Zdobycie wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora samochodowego. Lista cenowa mycia filtrów FAP pochodzących z BMW dla Gdańska ulokowaliśmy poniżej, trzeba zweryfikować w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów SCR. Odzyskanie efektywności właściwości filtrów FAP w Gdańsku dla pojazdów marki BMW jest możliwe do osiągnięcia, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Gdańska.

Regenerowany filtr cząstek stałych DPF marki BMW, w pracowni laboratoryjnej, w Gdańsku.
BMW - Regeneracja DPF Gdańsk | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Gdańsku

Oczyszczony filtr FAP marki BMW, w pracowni laboratoryjnej, w Gdańsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Gdańsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Gdańsku 398
Regeneracja filtra FAP BMW w Gdańsku 398
Mycie katalizatora BMW w Gdańsku 398
Płukanie katalizatora SCR BMW w Gdańsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Gdańsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Gdańsku 1490
Wycinanie katalizatora BMW, usuwanie katalizatora BMW w Gdańsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP BMW w Gdańsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Gdańsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu BMW:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer