Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krakowie znajduje się szansa odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych BMW z powodu pracy warsztatu z Krakowa. Znalezienie kompetentnego mechanika samochodowego w Krakowie wyspecjalizowanego w pojazdach BMW może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności z eksploatacją auta BMW, potrzeba czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Krakowa. Często powodem zaczopowania filtra DPF, firmy BMW, zdarza się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Wiele aut w Krakowie to pojazdy z silnikiem CTDi mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się odnawiania. Znanemu producentowi BMW nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Krakowem. Samochody firmy BMW mogą się pochwalić bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie redukcji poziomu produkcji zanieczyszczeń. Dlatego że BMW, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Krakowie zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Przywrócenie kondycji części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Krakowie dla pojazdów marki BMW jest możliwe, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Krakowa.

Myty katalizator marki BMW, w laboratorium, w Krakowie.
BMW - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Wyczyszczony katalizator utleniający marki BMW, w specjalistycznej pracowni, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP BMW w Krakowie 398
Mycie katalizatora BMW w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR BMW w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Krakowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych BMW, usuwanie filtra cząstek stałych BMW w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora BMW w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu BMW:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer