Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Poznaniu znajduje się sposobność naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych BMW dzięki działalności laboratorium warszatu samochodowego z Poznania. Cały szereg pojazdów osobowych w Poznaniu to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające filtr FAP, który dopomina się naprawy. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Poznaniem znaleźć można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych BMW. BMW to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, jednak walczą z problemami z katalizatorami SCR. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji BMW odznaczają się pierwszorzędnymi aparaturami w sferze zredukowania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Poznania. Słynnej korporacji BMW nie udałoby się zdobycie żądanych przez normy maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO, domaga się przygotowanego katalizatora samochodowego. Namierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z BMW w Poznaniu, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Lista cennika naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z BMW dla Poznania można znaleźć niżej, należy porównać tam, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji FAP.

Wypalony z sadzy filtr cząstek stałych DPF/FAP marki BMW, w warsztacie na stole, w Poznaniu.
BMW - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Naprawiany filtr DPF marki BMW, w pracowni regeneracji na stole, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP BMW w Poznaniu 398
Mycie katalizatora BMW w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR BMW w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Poznaniu 1490
Wycinanie katalizatora BMW, usuwanie katalizatora BMW w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR BMW w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu BMW:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer