Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Wrocław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Wrocławiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Wrocław cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się myciem filtrów i katalizatorów do aut znanej firmy BMW. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy BMW szczycą się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami w kwestii zmniejszania poziomu produkcji spalin. DPF-y stworzone są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Wrocławiem. Wrocław jest jednym z centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern BMW stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Zazwyczaj usterką, jaka dotyka samochody wytwórcy BMW, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Zachowanie osiągów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Wiele pojazdów osobowych w Wrocławiu to pojazdy z silnikiem Di-D posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Ażeby zabezpieczyć się od trudności z eksploatacją pojazdu BMW, trzeba okazjonalnie przepłukać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Wrocławia. Usługi, między innymi czyszczenie FAP lub płukanie DPF FAP dla pojazdów producenta BMW, zlokalizować można w panelu bocznym, lub w laboratorium w Wrocławiu. Ze względu fakt, że BMW, tak jak inne auta koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Wrocławiu zwrócić uwagę na filtr FAP.

Zregenerowany katalizator utleniający marki BMW, w laboratorium, w Wrocławiu.
BMW - Regeneracja DPF Wrocław | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Wrocławiu

Naprawiany katalizator samochodowy marki BMW, w warsztacie na stole, w Wrocławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Wrocławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Wrocławiu 398
Regeneracja filtra FAP BMW w Wrocławiu 398
Mycie katalizatora BMW w Wrocławiu 398
Płukanie katalizatora SCR BMW w Wrocławiu 398
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Wrocławiu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Wrocławiu 1490
Wycinanie filtra DPF BMW, usuwanie filtra DPF BMW w Wrocławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych BMW w Wrocławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Wrocławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu BMW:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer