Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Borne Sulinowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bornym Sulinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Borne-Sulinowo to położone nad jeziorem Pile, w województwie zachodniopomorskim miasto. Aż do XX wieku miasto, które znaleźć można w granicach powiatu szczecineckiego, było zaledwie rybacką osadą, w której nie rozwijano ani przemysłu, ani rynku usług z powodu oddalenia od większych ośrodków miejskich, a zważywszy na fakt, że pobliski Szczecin dla siebie zajmował największą część handlu i produkcji, osada pozostawała w spokojnym stasis, aż do zawieruchy spowodowanej drugą wojną światową.

Borne-Sulinowo, mimo braku zabytków sprzed XX wieku jest chętnie odwiedzane przez turystów z racji zorganizowania miejskiej trasy turystycznej zawierającej na swojej trasie wszystkie ważniejsze punkty w mieście, w tym Dom Oficera, i ruiny willi z początku XX wieku. Borne-Sulinowo w 1993 roku cieszyło się tytułem najmniejszego miasta w Polsce, posiadając w swoich granicach zaledwie przeszło setkę mieszkańców. Borne-Sulinowo leży w pobliżu dwóch ważnych tras, dróg krajowych numer 20 (Stargard SzczecińskiChociwelWęgorzynoDrawsko PomorskieCzaplinekSzczecinekBiały BórMiastkoBytówKościerzynaŻukowoGdynia) i numer 11 (Kołobrzeg – Koszalin – Bobolice – Szczecinek – PiłaChodzieżOborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom).

Dzięki położeniu w tak uczęszczanym miejscu nie brakuje zamówień z zakresu usług regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Poniżej zebraliśmy ceny z Bornego-Sulinowa za usługi czyszczenia i płukania filtrów DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bornym Sulinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bornym Sulinowie 320
Regeneracja filtra FAP w Bornym Sulinowie 320
Mycie katalizatora w Bornym Sulinowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bornym Sulinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bornym Sulinowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bornym Sulinowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Bornym Sulinowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Bornym Sulinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bornym Sulinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bornym Sulinowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Bornego Sulinowa do regeneracji i czyszczenia

Z Bornego Sulinowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borne Sulinowo Niepodległości BOS01A 53.583912/16.541321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer