Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Brześć Kujawski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Brześciu Kujawskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Brześć Kujawski – miasto z terenu powiatu włocławskiego, województwa kujawsko-pomorskiego, położone na Pojezierzu Wielkopolskim nad rzeką Zgłowiączką. Mieszka tu 4603 mieszkańców.

Pierwsze ślady osadnictwa na tych terenach notowane są na epokę neolitu. Natomiast prawa miejskie uzyskał przed 1250 rokiem. Brześć Kujawski zajmuje pierwsze miejsce w Polsce pod względem zmiany swojej nazwy, brzmiała ona Brzest, Breszcze, Brzeczk czy Brześć.

Jest ośrodkiem regionalnym drobnego przemysłu metalowego i materiałów budowlanych, jednym z większych zakładów pracy jest KFMR Krukowiak produkujący maszyny rolnicze i sadownicze.

Miasto jest ważnym węzłem drogowym w województwie, biegną tędy droga krajowa nr 62 (StrzelnoRadziejów – Brześć Kujawski – Włocławek – Płock – WyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze), droga wojewódzka nr 265 (Brześć Kujawski – KowalGostynin), nr 268 (Brzezie – Wieniec – Brześć Kujawski) oraz nr 270 (Brześć Kujawski – Izbica KujawskaKoło). Tak dobre połączenie z innymi miastami sprawia, że do Brześcia Kujawskiego przyjeżdża wielu klientów chcących skorzystać z bogatej oferty usług motoryzacyjnych. Większość z zarejestrowanych działalności gospodarczych to małe warsztaty samochodowe bądź serwisy, szeroka oferta i atrakcyjna cena sprawiają, że ich pracownicy mają pełne ręce roboty. Cennik usług takich jak regeneracja filtra FAP, czyszczenie filtra cząstek stałych czy płukanie filtra DPF podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Brześciu Kujawskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Brześciu Kujawskim 320
Regeneracja filtra FAP w Brześciu Kujawskim 320
Mycie katalizatora w Brześciu Kujawskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Brześciu Kujawskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Brześciu Kujawskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Brześciu Kujawskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Brześciu Kujawskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Brześciu Kujawskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Brześciu Kujawskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Brześciu Kujawskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Brześcia Kujawskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Brześcia Kujawskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brześć Kujawski Bugaj Kolejowa BKU01G 52.606998/18.902140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer