Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Brzeszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Brzeszczach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Brzeszcze – miasto południowej Polski, położone w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim. Mieszka tu 11 474 mieszkańców. Założone przez osadników flamandzkich w XV wieku. Nazwa miasta wywodzi się od brzostu, drzewa porastającego gęsto te tereny.

Biegną tędy drogi wojewódzkie nr 933 Rzuchów – Wodzisław ŚląskiJastrzębie-ZdrójPszczynaOświęcimChrzanów oraz nr 949 Jawiszowice – Osiek – Polanka Wielka – Przeciszów. Największym zakładem przemysłowym w Brzeszczach jest Kopalnia Węgla Kamiennego „Brzeszcze”, dająca zatrudnienie prawie dwu tysiącom mieszkańców.

Obecnie obowiązującą w Polsce normą emisji spalin jest EURO6, obowiązuje od 2014 roku i dopuszcza aż o 80% mniej niż poprzednio wartość emisji tlenków azotu. W ostatnich latach spora liczba aut emitujących dużą liczbę cząstek stałych nie spełniała tych rygorystycznych norm stąd modele takie jak Ford Galaxy, Audi A4 z silnikiem 1.9 TDI czy marka Honker nie są już produkowane. Są kraje, w tym również Polska, gdzie kierowcy masowo usuwają filtry cząstek stałych z samochodów z silnikiem diesla, zupełnie nie patrząc na to, że jednostki te staja się maszynami produkującymi ogromne ilości trujących dla ludzi substancji. Wiele serwisów zamiast usunięcia filtra proponuje swoim klientom regenerację DPF-a, która pozwala na przywrócenie pełnej jego sprawności. Cennik usług dla miasta Brzeszcze dostępny będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Brzeszczach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Brzeszczach 320
Regeneracja filtra FAP w Brzeszczach 320
Mycie katalizatora w Brzeszczach 320
Płukanie katalizatora SCR w Brzeszczach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Brzeszczach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Brzeszczach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Brzeszczach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Brzeszczach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Brzeszczach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Brzeszczach i wygodnie wyślij filtr DPF z Brzeszcz do regeneracji i czyszczenia

Z Brzeszcz filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzeszcze Szczotki Jana Nosala BSC01A 49.983181/19.155470 Wyszukaj
Brzeszcze Podpole Ofiar Oświęcimia BSC01MP 49.974689/19.145361 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer