Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Brzeziny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Brzezinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Brzeziny – miasto położone na wschód od Łodzi, ośrodek wypoczynkowy w powiecie brzezińskim, w województwie łódzkim. Mieszka tu 12 331 mieszkańców. Miasto z prawami miejskimi od 1329 roku.

Miasto znajduje się w czołówce listy dla najbardziej zanieczyszczonych w Polsce, są również w pierwszej 30 na liście w Unii Europejskiej.

Na pewno przyczynia się do tego sieć dróg biegnąca przez miasto, droga krajowa nr 72 (KoninTurekUniejów – Balin – Łódź – Brzeziny – Rawa Mazowiecka),  drogi wojewódzkie nr 704 (Jamno – Kołacin – Brzeziny), nr 708 (Ozorków – Warszyce – Stryków – Brzeziny) oraz nr 715 (Brzeziny – Budziszowice – Ujazd). Komunikacja, transport, spaliny z samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, pociągów i autobusów, a także motocykli to druga zaraz po ogrzewaniu przyczyna powstawania zanieczyszczeń w mieście, czyli smogu.

Kilkanaście lat temu Parlament Europejski narzucił na kierowców oraz producentów aut normy emisji spalin, po to właśnie, aby ograniczyć szkodliwą dla środowiska, ale również dla człowieka emisję spalin wydobywającą się z pojazdów. Producenci, aby spełnić te rygorystyczne normy wymyślili element, który obecnie znajduje się w układzie wydechowym każdego samochodu z silnikiem diesla, filtr cząstek stałych.

Od tego momentu w Polsce powstało wiele autoryzowanych serwisów regeneracji filtra cząstek stałych oferujących wypalanie DPF-a, czyszczenie, mycie i płukanie filtra cząstek stałych oraz regenerację i naprawę filtra DPF/FAP, a wszystko po to by sprawny filtr filtrował spaliny samochodowe i oczyszczał je z nadmiaru szkodliwych substancji. Cennik usług dla miasta Brzeziny podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Brzezinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Brzezinach 320
Regeneracja filtra FAP w Brzezinach 320
Mycie katalizatora w Brzezinach 320
Płukanie katalizatora SCR w Brzezinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Brzezinach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Brzezinach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Brzezinach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Brzezinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Brzezinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Brzezinach i wygodnie wyślij filtr DPF z Brzezin do regeneracji i czyszczenia

Z Brzezin filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzeziny Łódzka POP-BRN2 51.802132/19.721581 Wyszukaj
Brzeziny Mroczkowizna Andrzeja Frycza-Modrzewskiego BRN998 51.800701/19.755650 Wyszukaj
Brzeziny Fara Ludwika Waryńskiego BRN01A 51.802540/19.748671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer