Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BYD, Kościelec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BYD w Kościelcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kościelec słynne jest z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni BYD. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Kościelcem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut BYD. Uzyskanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 5, potrzebuje przygotowanego katalizatora samochodowego. Katalizatory trudnią się pracą w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , to jest w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Samochody osobowe i ciężarowe marki BYD chlubią się nadzwyczajnymi narzędziami w zagadnieniu obniżania ilości produkowanych spalin. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w pracy auta BYD, przydaje się czasem przeczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Kościelca. Kościelec należy do miast, które spotyka problem powiązany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma BYD dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. BYD to diesle, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. Tabela cennika oczyszczania katalizatorów z samochodów BYD dla Kościelca znajduje się na dole, da się sprawdzić w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia DPF. Ze względu fakt, że BYD, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Kościelcu zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BYD w Kościelcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BYD w Kościelcu 320
Regeneracja filtra FAP BYD w Kościelcu 320
Mycie katalizatora BYD w Kościelcu 320
Płukanie katalizatora SCR BYD w Kościelcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych BYD w Kościelcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BYD w Kościelcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR BYD, usuwanie katalizatora SCR BYD w Kościelcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP BYD w Kościelcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BYD w Kościelcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kościelcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu BYD

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator BYD w Kościelcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kościelec Turecka KSL01N 52.173779/18.570480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer