Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BYD, Stara Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BYD w Starej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach osobowych BYD z silnikiem wysokoprężnym, choć moduł ten dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Starą Wsią. Stara Wieś należy do ośrodków, jakie dotyka problem związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany producent BYD dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Główną usterką, na jaką narażone są samochody znanego koncernu BYD, zazwyczaj, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Starą Wsią znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów BYD. BYD to auta, jakie są uznane na całym świecie, mimo to borykają się z kwestią z katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niezwykle brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata właściwości podzespołu. Znalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Starej Wsi celującego w samochodach osobowych BYD może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora. Dlatego że BYD, podobnie jak inne marki domaga się do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Starej Wsi zwrócić uwagę na katalizator samochodowy. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów BYD, zlokalizować można po prawej stronie, i w warsztatowym laboratorium w Starej Wsi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BYD w Starej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BYD w Starej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP BYD w Starej Wsi 320
Mycie katalizatora BYD w Starej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR BYD w Starej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych BYD w Starej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BYD w Starej Wsi 1490
Wycinanie katalizatora BYD, usuwanie katalizatora BYD w Starej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych BYD w Starej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BYD w Starej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu BYD

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator BYD w Starej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Wieś Fabryczna SWS01G 52.083359/21.357479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer