Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Cadillac, Mroków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Cadillac w Mrokowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Cadillac z silnikiem samozapłonowym, lecz element ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów FAP u mechanika pod Mrokowem. Żeby uniknąć komplikacji z pracą pojazdu Cadillac, wypada czasami wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje u mechanika pod Mrokowa. Cały szereg pojazdów w Mrokowie to pojazdy z silnikiem JTDM mające wbudowany filtr FAP, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Często słabością, z jaką zmagają się osobówki spod skrzydeł Cadillac, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Słynnej firmie Cadillac niemożliwe byłoby utrzymanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Filtry DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Mrokowie. Generowanie osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, wymaga działającego sprawnie katalizatora. Z reguły przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, firmy Cadillac, staje się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP a także regeneracja FAP dla pojazdów Cadillac, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Mrokowie. Z racji tego, że Cadillac, tak jak inni producenci koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Mrokowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Cadillac w Mrokowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Cadillac w Mrokowie 320
Regeneracja filtra FAP Cadillac w Mrokowie 320
Mycie katalizatora Cadillac w Mrokowie 320
Płukanie katalizatora SCR Cadillac w Mrokowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Cadillac w Mrokowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Cadillac w Mrokowie 1490
Wycinanie filtra DPF Cadillac, usuwanie filtra DPF Cadillac w Mrokowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Cadillac w Mrokowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Cadillac w Mrokowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mrokowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Cadillac

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Cadillac w Mrokowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mroków Marii Świątkiewicz MRO01A 52.056629/20.853559 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer