Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Cadillac, Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Cadillac w Sępólnie Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sępólnie Krajeńskim znajduje się szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Cadillac z przyczyny pracy laboratorium z Sępólna Krajeńskiego. Firmie Cadillac nie udałoby się zachowanie niezbędnych do spełnienia wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Duża część aut w Sępólnie Krajeńskim to pojazdy z silnikiem TDDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga naprawy. Ażeby unikać trudności z eksploatacją samochodu Cadillac, wypada okresami czyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w pracowni pod Sępólna Krajeńskiego. Filtry FAP stworzone są z ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy współpracę z Sępólnem Krajeńskim. Nierzadko źródłem zdławionego katalizatora samochodowego, spod znaku Cadillac, staje się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Sępólno Krajeńskie należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z ilością smogu w przestrzeni powietrznej Sępólna Krajeńskiego, czemu firma Cadillac dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji turystycznych pod Sępólnem Krajeńskim zlokalizować można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych Cadillac. Namierz swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Cadillac w Sępólnie Krajeńskim, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Serwis takich usług jak naprawa FAP albo regeneracja DPF dla aut marki Cadillac, odszukać można w panelu po prawej, albo w warsztacie w Sępólnie Krajeńskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Cadillac w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora Cadillac, usuwanie katalizatora Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Cadillac w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Cadillac w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sępólnie Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Cadillac

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Cadillac w Sępólnie Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer