Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Cadillac, Sławków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Cadillac w Sławkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Sławków słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów spod znaku Cadillac. Główną niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy marki Cadillac, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Sporo samochodów osobowych w Sławkowie to samochody z silnikiem Di-D wyposażone w filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez mycia. Cadillac to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, mimo to walczą ze strapieniem z katalizatorami. Żeby uniknąć kłopotów podczas prowadzenia samochodu Cadillac, potrzeba czasami przepłukać katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Sławkowa. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Sławkowie wyprofilowanego w autach osobowych Cadillac może przysporzyć trudności, i jest pracochłonne. Korporacji Cadillac nie powiodłoby się generowanie niezbędnych do zrealizowania wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Sławków należy do ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Sławkowa, czemu słynna firma Cadillac usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Cadillac w Sławkowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Dlatego że Cadillac, tak jak inne samochody wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów DPF/FAP zalecamy w Sławkowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Cadillac w Sławkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Cadillac w Sławkowie 320
Regeneracja filtra FAP Cadillac w Sławkowie 320
Mycie katalizatora Cadillac w Sławkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Cadillac w Sławkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Cadillac w Sławkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Cadillac w Sławkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Cadillac, usuwanie filtra cząstek stałych Cadillac w Sławkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Cadillac w Sławkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Cadillac w Sławkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Cadillac

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Cadillac w Sławkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławków Korzeniec Owocowa SLK01G 50.293270/19.367020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer