Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Gorzkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Gorzkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gorzkowice słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się czyszczeniem filtrów DPF do aut znanej firmy Caterham. Z reguły sprawcą zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Caterham, staje się inny problem, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Odszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Gorzkowicach specjalizującego się w samochodach osobowych Caterham może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Producentowi Caterham mogłoby nie powieść się uzyskanie koniecznych do spełnienia wyników poziomu emisji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Filtry FAP chodzą w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Gorzkowice należy do centrów, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Caterham próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Gorzkowicach znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Caterham. Caterham to diesle, które cieszą się uznaniem w całym kraju, lecz biedzą się z trudnościami z katalizatorami. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych z Caterham dla Gorzkowic ulokowano poniżej tego tekstu, można porównać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania katalizatorów SCR. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Caterham, można znaleźć po prawej stronie, lub w pracowni warsztatu w Gorzkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Gorzkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Gorzkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Gorzkowicach 320
Mycie katalizatora Caterham w Gorzkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Gorzkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Gorzkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Gorzkowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Caterham, usuwanie filtra cząstek stałych Caterham w Gorzkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Caterham w Gorzkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Gorzkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gorzkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Gorzkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gorzkowice Osiedle Tysiąclecia Rynek GRK01C 51.214951/19.597000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer