Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jordanów odznacza się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się myciem katalizatorów SCR do aut firmy Caterham. Częstą słabością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe firmy Caterham, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator SCR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji auta Caterham, wypada czasami wyczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Jordanowa. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Jordanowem. Caterham to osobówki, które są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Wiele pojazdów w Jordanowem to pojazdy z silnikiem Di-D mające zainstalowany DPF, który potrzebuje naprawy. Osobówki z logo Caterham cieszą się świetnymi metodami w temacie ograniczania produkcji cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Jordanowem odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Caterham. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Caterham, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz w laboratorium warsztatu w Jordanowem. Taryfikator usług regeneracji filtrów cząstek stałych DPF z Caterham dla Jordanowa znajduje się na dole, trzeba znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Caterham w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Jordanowem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Caterham, usuwanie katalizatora SCR Caterham w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Caterham w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer