Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Komprachcice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Komprachcicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Komprachcicach znajduje się szansa odnawiania elementów katalizatorów do aut Caterham z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Komprachcicom. Komprachcice jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Caterham stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Komprachcicach odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją katalizatorów do samochodów Caterham. Firmie Caterham niemożliwe byłoby generowanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu w Komprachcicach specjalizującego się w autach osobowych Caterham może być nieproste, a także jest pracochłonne. Zachowanie wartości poziomu emisji spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w wydechu, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości części. Aby zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia samochodu Caterham, trzeba co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Komprachcicom. Odzyskanie niezawodności składowych katalizatorów w Komprachcicach dla samochodów producenta Caterham jest dostępne, bo regeneracja wodna trafiła do Komprachcicom. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Caterham w Komprachcicach, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Komprachcicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Komprachcicach 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Komprachcicach 320
Mycie katalizatora Caterham w Komprachcicach 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Komprachcicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Komprachcicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Komprachcicach 1490
Wycinanie filtra FAP Caterham, usuwanie filtra FAP Caterham w Komprachcicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Caterham w Komprachcicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Komprachcicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Komprachcicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Komprachcicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Komprachcice 429 KMC235 50.635391/17.824160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer