Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Caterham, Strzelce Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Caterham w Strzelcach Krajeńskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Strzelcach Krajeńskich wystąpiła opcja odnawiania elementów filtrów DPF do samochodów osobowych Caterham dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Strzelec Krajeńskich. Aby uchronić się od trudności przy prowadzeniu samochodu Caterham, wypada okazjonalnie wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Strzelec Krajeńskich. Strzelce Krajeńskie jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu słynny producent Caterham dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Odzyskanie limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego DPF-a. Duża część pojazdów w Strzelcach Krajeńskich to pojazdy z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy współpracę z Strzelcami Krajeńskimi. Nieraz źródłem usterki DPF-a, znanej marki Caterham, trafia się inny mankament, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Caterham to auta, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Odtworzenie efektywności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Strzelcach Krajeńskich dla samochodów marki Caterham jest prawdopodobne, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Strzelec Krajeńskich. Cennik usług oczyszczania filtrów FAP wymontowanych z Caterham dla Strzelec Krajeńskich można znaleźć poniżej, powinno być można znaleźć w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Caterham w Strzelcach Krajeńskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Caterham w Strzelcach Krajeńskich 320
Regeneracja filtra FAP Caterham w Strzelcach Krajeńskich 320
Mycie katalizatora Caterham w Strzelcach Krajeńskich 320
Płukanie katalizatora SCR Caterham w Strzelcach Krajeńskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Caterham w Strzelcach Krajeńskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Caterham w Strzelcach Krajeńskich 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Caterham, usuwanie filtra cząstek stałych Caterham w Strzelcach Krajeńskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Caterham w Strzelcach Krajeńskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Caterham w Strzelcach Krajeńskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelcach Krajeńskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Caterham

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Caterham w Strzelcach Krajeńskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelce Krajeńskie Wyzwolenia STK02N 52.878510/15.527180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer