Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Celestynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Celestynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Potrzebna regeneracja filtra cząstek stałych w Celestynowie? W takim razie warto udać się w Celestynowie do autoryzowanego serwisu regeneracji filtrów DPF i FAP, gdzie przed procesem regeneracji przeprowadzana jest szczegółowa diagnostyka. Dzięki specjalistycznym maszynom wodnym w serwisie w Celestynowie przywracane są filtrom i katalizatorom fabryczne osiągi, co jest bardzo dużym plusem firmy. Coraz więcej klientów z serwisu w Celestynowie decyduje się na opcję regeneracji filtrów, co głównie spowodowane jest bardzo atrakcyjną ceną regeneracji w porównaniu do cen zakupu i wymiany filtra na nowy.


Regeneracja filtrów cząstek stałych możliwa w serwisie w Celestynowie

Jeśli chodzi o wieś Celestynów, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie otwockim, w gminie Celestynów, na Nizinie Mazowieckiem. Wieś Celestynów położona jest w odległości jedynie 32 kilometrów od Warszawy oraz 10 kilometrów od Otwocka, a dodatkowo Celestynów należy do aglomeracji warszawskiej i jest siedzibą gminy Celestynów. Aktualna liczba mieszkańców wsi Celestynów to około 4900 osób. Pierwsze informacje na temat wsi Celestynów pochodzą z roku 1833, a ze względu na bogatą historię w Celestynowie można znaleźć zabytki takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w roku 1930, dworzec kolejowy z 1900 roku oraz dwór Radzin z pięknym parkiem z 1875 roku.

Obok wsi Celestynów przebiega droga wojewódzka numer 797 (Celestynów → Regut) oraz droga krajowa numer 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra KalwariaKołbielMińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka).

W problemie z zapchanym filtrem cząstek stałych w Celestynowie pomoże autoryzowany serwis regeneracji filtrów DPF i FAP, który na każdy filtr po regeneracji udziela rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. W ofercie serwis w Celestynowie można znaleźć usługi takie jak: regeneracja, czyszczenie filtrów. Cennik usług regeneracji filtrów serwisu w Celestynowie został zamieszczony w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Celestynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Celestynowie 320
Regeneracja filtra FAP w Celestynowie 320
Mycie katalizatora w Celestynowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Celestynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Celestynowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Celestynowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Celestynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Celestynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Celestynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Celestynowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Celestynowa do regeneracji i czyszczenia

Z Celestynowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Celestynów Obrońców Pokoju CET01N 52.058922/21.392960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer