Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Chang'an, Jeruzal

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Chang'an w Jeruzalu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w autach Chang'an z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż element ten psuje się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF u mechanika pod Jeruzalem. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Jeruzalu celującego w samochodach osobowych Chang'an może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Jeruzal jest jednym z centrów, jakie dotyka problem powiązany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Chang'an próbuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Jeruzalu zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Chang'an. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Chang'an mogą się poszczycić bardzo dobrymi możliwościami w sprawie obniżania produkcji cząstek stałych. Typową usterką, z którą borykają się auta spod znaku Chang'an, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Najczęściej źródłem zatkanego filtra FAP, z symbolem Chang'an, trafia się inna usterka, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF jak również regeneracja DPF dla samochodów Chang'an, wyszukać można w panelu bocznym, jak również w warsztacie w Jeruzalu. Odzyskiwanie efektywności właściwości filtrów FAP w Jeruzalu dla samochodów Chang'an jest bezproblemowe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Jeruzala.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chang'an w Jeruzalu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chang'an w Jeruzalu 320
Regeneracja filtra FAP Chang'an w Jeruzalu 320
Mycie katalizatora Chang'an w Jeruzalu 320
Płukanie katalizatora SCR Chang'an w Jeruzalu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Chang'an w Jeruzalu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chang'an w Jeruzalu 1490
Wycinanie katalizatora Chang'an, usuwanie katalizatora Chang'an w Jeruzalu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Chang'an w Jeruzalu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Chang'an w Jeruzalu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jeruzalu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Chang'an

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Chang'an w Jeruzalu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jeruzal Jerozolimska SCB01G 50.105671/18.442690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer