Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Chang'an, Parzęczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Chang'an w Parzęczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Parzęczew znane jest z warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów do pojazdów osobowych spod skrzydeł Chang'an. Chang'an to pojazdy, które cieszą się sławą w całym kraju, jednakże walczą z utrudnieniami z katalizatorami. Oprócz rozrywek turystycznych pod Parzęczewem odszukać można laboratoria, trudniące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Chang'an. Duża część samochodów w Parzęczewie to auta z silnikiem HDI wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Znanemu producentowi Chang'an mogłoby nie powieść się generowanie oczekiwanych wyników zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Filtry DPF wykonują pracę w bardzo brudnych warunkach, a dokładnie w wydechu, w wyniku czego następuje utrata parametrów urządzenia. Nagminnie sprawcą zatkanego DPF-a, z symbolem Chang'an, jest inna usterka, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Nierzadko bolączką, z którą biedzą się auta korporacji Chang'an, w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Ponieważ Chang'an, zupełnie jak każda inna marka domaga się do właściwej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Parzęczewie wziąć pod skrzydła DPF. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Chang'an w Parzęczewie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chang'an w Parzęczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chang'an w Parzęczewie 320
Regeneracja filtra FAP Chang'an w Parzęczewie 320
Mycie katalizatora Chang'an w Parzęczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Chang'an w Parzęczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Chang'an w Parzęczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chang'an w Parzęczewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Chang'an, usuwanie katalizatora SCR Chang'an w Parzęczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Chang'an w Parzęczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Chang'an w Parzęczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Parzęczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Chang'an

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Chang'an w Parzęczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Parzęczew Południowa PAR01F 51.944328/19.204470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer