Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Chęciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Chęcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Chęciny – miasto z terenu powiatu kieleckiego, województwa świętokrzyskiego, położone na Wyżynie Kieleckiej w odległości 15 km od Kielc. Mieszka tu 4421 mieszkańców.

Dawniej wieś, pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1275 roku, prawa miejskie Chęciny uzyskały po 1306 roku. Nazwa miasta pierwotnie brzmiała Chęcin i notowana jest od 1275 roku, nazwa ta oznacza sam zamek lub samą wieś.

Rozwija się tu głównie przemysł materiałów budowlanych, a to za sprawą eksploatowanego wapienia, drugą dobrze rozwijającą się gałęzią przemysłu jest spożywczy.

W mieście znajduje się węzeł drogowy, stanowiący obwodnice miasta S7 (Straszyn – Gdańsk – Nowy Dwór GdańskiElblągOstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczymNowy Dwór MazowieckiŁomianki – Warszawa – Grójec – Radom – Skarżysko-KamiennaSuchedniów – Kielce – Chęciny – Jędrzejów – Kraków – Myślenice – Lubień – Rabka) oraz wojewódzka nr 762 (Kielce – Chęciny – Małogoszcz).

Będąc w Chęcinach warto zwiedzić ruiny zamku królewskiego, późnogotycki kościół parafialny św. Bartłomieja, kamienicę Niemczówkę, dawny kościół szpitalny św. Ducha, ratusz oraz Jaskinię Raj.

Spora ilość samochodów poruszających się po drogach powiatu kieleckiego to te z silnikiem diesla. Ich obowiązkowym, narzuconym przez prawo, elementem wyposażenia jest filtr cząstek stałych, który wraz z katalizatorem dba o obniżenie ilości szkodliwych spalin wydobywających się z auta. Wiele warsztatów również w Chęcinach oferuje usługę regeneracji filtra cząstek stałych, tylko dzięki prawidłowo przeprowadzonemu procesowi czyszczenia filtra DPF możliwe jest odzyskanie jego pełnej sprawności. Cennik usług dla miasta Chęciny podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Chęcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Chęcinach 320
Regeneracja filtra FAP w Chęcinach 320
Mycie katalizatora w Chęcinach 320
Płukanie katalizatora SCR w Chęcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Chęcinach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Chęcinach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Chęcinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Chęcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Chęcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Chęcinach i wygodnie wyślij filtr DPF z Chęcin do regeneracji i czyszczenia

Z Chęcin filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chęciny Osiedle Sosnówka Floriańska CHN01ML 50.802349/20.462021 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer