Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Chevrolet, Puck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Chevrolet w Pucku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w pojazdach osobowych Chevrolet z silnikiem na olej napędowy, lecz element ten psuje się, czemu podołać może mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Puckiem. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Puckiem zlokalizować można warsztaty, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Chevrolet. Filtry DPF FAP funkcjonują w niezwykle brudnym środowisku, a mianowicie w wydechu, co wywołuje, że następuje utrata możliwości części. Puck należy do ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Pucka, czemu słynny koncern Chevrolet usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Duża część pojazdów w Pucku to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające filtr DPF FAP, który wymaga regeneracji. Aby uchronić się przed dużą ilością problemów z użytkowaniem pojazdu Chevrolet, potrzeba co pewien czas przepalać DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Pucka. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Chevrolet mogą się pochwalić dobrymi technologiami w temacie ograniczania produkcji zanieczyszczonych spalin. Zregenerowanie możliwości składowych filtrów DPF/FAP w Pucku dla marki Chevrolet jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że nowa metoda regeneracji zawędrowała do Pucka. Ponieważ Chevrolet, tak jak inni producenci wymaga do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP polecamy, żeby w Pucku zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet w Pucku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chevrolet w Pucku 320
Regeneracja filtra FAP Chevrolet w Pucku 320
Mycie katalizatora Chevrolet w Pucku 320
Płukanie katalizatora SCR Chevrolet w Pucku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Chevrolet w Pucku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chevrolet w Pucku 1490
Wycinanie filtra DPF Chevrolet, usuwanie filtra DPF Chevrolet w Pucku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Chevrolet w Pucku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Chevrolet w Pucku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Chevrolet:

Wybierz punkt w Pucku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Chevrolet

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Chevrolet w Pucku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Puck Działki Wojska Polskiego PUC01N 54.710220/18.411310 Wyszukaj
Puck Działki Kasztanowa PUC02A 54.708420/18.392220 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer