Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Chevrolet, Sławoborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Chevrolet w Sławoborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sławoborzu wystąpiła szansa regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Chevrolet z racji pracy warsztatu samochodowego z Sławoborza. Niemało samochodów osobowych w Sławoborzu to pojazdy z silnikiem TDCI mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się mycia. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Sławoborzem znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Chevrolet. Nierzadko sprawcą zatkanego filtra DPF, z logo Chevrolet, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Sławoborze jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Sławoborza, czemu znany koncern Chevrolet dąży aby, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, przez co dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Katalizatory SCR zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat z Sławoborza. Zazwyczaj wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Chevrolet, zwykle, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny filtr i katalizator. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Chevrolet, zlokalizować można po prawej stronie, jak również w pracowni warsztatu w Sławoborzu. Ponieważ Chevrolet, podobnie jak inne marki koniecznie wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Sławoborzu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet w Sławoborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chevrolet w Sławoborzu 320
Regeneracja filtra FAP Chevrolet w Sławoborzu 320
Mycie katalizatora Chevrolet w Sławoborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Chevrolet w Sławoborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Chevrolet w Sławoborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chevrolet w Sławoborzu 1490
Wycinanie filtra FAP Chevrolet, usuwanie filtra FAP Chevrolet w Sławoborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Chevrolet w Sławoborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Chevrolet w Sławoborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Chevrolet:

Wybierz punkt w Sławoborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Chevrolet

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Chevrolet w Sławoborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławoborze Świdwińska SWO01A 53.888088/15.716050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer