Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Chmielnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Chmielniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Chmielnik to położone w województwie świętokrzyskim miasteczko, które znaleźć można na brzegu rzeki Wschodniej. Szukać Chmielnika należy w granicach powiatu kieleckiego. Nadanie Chmielnikowi praw miejskich miało miejsce w 1551 roku, a samo miasto (po rozbiorach) należało do Królestwa Kongresowego. Pierwsze informacje na temat Chmielnika pochodzą z 1241 roku, kiedy w bitwie pod Chmielnikiem pokonane zostały polskie siły przez najazd Mongołów. Obecnie Chmielnik liczy sobie niewiele ponad 3800 mieszkańców.

Miasto Chmielnik jest jednym wielkim zabytkiem, a mianowicie, ze względu na fakt, że zachowany został układ XVI-wiecznego Starego Miasta, w rejestr zabytków wpisany jest cały układ urbanistyczny, do tego wymienić można kościoły, synagogę, domy kamienice i wille oraz dawny zajazd i hotel. Dzięki skrzyżowaniu ważnych tras komunikacyjnych dojazd do Chmielnika jest bardzo łatwy.

W Chmielniku krzyżują się drogi krajowe numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa TarnowskaTarnówPilznoJasło) i 78 (Chałupki – Wodzisław ŚląskiRybnik – Gliwice – Tarnowskie Góry – Świerklaniec – SiewierzZawiercieSzczekociny – Nagłowice – Jędrzejów – Chmielnik) oraz droga wojewódzka numer 765 (Chmielnik – Szydłów – StaszówOsiek). Tak istotny węzeł komunikacyjny wymaga odpowiedniego zaplecza, czym z kolei zajmują się chmielniccy mechanicy specjalizujący się w regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Ceny z Chmielnika ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Chmielniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Chmielniku 320
Regeneracja filtra FAP w Chmielniku 320
Mycie katalizatora w Chmielniku 320
Płukanie katalizatora SCR w Chmielniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Chmielniku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Chmielniku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Chmielniku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Chmielniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Chmielniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Chmielniku i wygodnie wyślij filtr DPF z Chmielnika do regeneracji i czyszczenia

Z Chmielnika filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielnik Przedkościele Aleja Zwycięstwa CHK01G 50.615040/20.744209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer