Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Chrysler, Glinojeck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Chrysler w Glinojecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Glinojecku istnieje możliwość płukania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Chrysler z przyczyny pracy pracowni warsztatu z Glinojecka. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Glinojeckiem zlokalizować można warsztaty, parające się naprawą FAP do aut osobowych i ciężarowych Chrysler. Standardową usterką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe firmy Chrysler, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony DPF. Odzyskanie górnych osiągów poziomu produkcji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Glinojeck jest jednym z miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Chrysler dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Chrysler to auta, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak zmagają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Pojazdy korporacji Chrysler odznaczają się dobrymi możliwościami w dziedzinie obniżania poziomu emisji gazów spalinowych. Mnóstwo pojazdów osobowych w Glinojecku to samochody z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje regeneracji. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP albo płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Chrysler, odnaleźć można po prawej stronie, albo w warsztacie w Glinojecku. Ponieważ Chrysler, zupełnie jak inni producenci wymaga do sprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Glinojecku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chrysler w Glinojecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chrysler w Glinojecku 320
Regeneracja filtra FAP Chrysler w Glinojecku 320
Mycie katalizatora Chrysler w Glinojecku 320
Płukanie katalizatora SCR Chrysler w Glinojecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Chrysler w Glinojecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chrysler w Glinojecku 1490
Wycinanie filtra DPF Chrysler, usuwanie filtra DPF Chrysler w Glinojecku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Chrysler w Glinojecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Chrysler w Glinojecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Glinojecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Chrysler

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Chrysler w Glinojecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Glinojeck Stegna Płocka GLK01N 52.819061/20.296301 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer