Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Cieszanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Cieszanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Cieszanów to miasto najbardziej znane z imprezy "Cieszanów Rock Festiwal", która organizowana jest od 2010 roku. Cieszanów położony jest w województwie podkarpackim, w powiecie lubaczowskim, na Płaskowyżu Tarnogrodzkim, nad rzeką Brusienką. Powierzchnia Cieszanowa to 15,1 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana jest przez około 1970 osób.

Dzięki staraniom Stanisława Cieszanowskiemu już w 14 maja 1590 roku Cieszanowowi zostały nadane prawa miejskie. Przez Cieszanów przebiega droga wojewódzka numer 865 (JarosławOleszyceCieszanów – Bełżec).

Miasto jest ośrodkiem handlowo-usługowym, możemy tutaj skorzystać z profesjonalnej pomocy mechaników samochodowych, którzy specjalizują się w czyszczeniu i regeneracji katalizatorów oraz filtrów DPF FAP. Najniższe ceny w Cieszanowie za płukanie, regeneracje oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych przedstawimy poniżej.

Cieszanów poza cieszenia się popularnością z festiwalu przyciąga ludzi zabytkami, takimi jak: kościołem św. Wojciecha, cerkwią greckokatolicką św. Jerzego, krzyżem Katyńskim, pomnikiem pamięci oraz pomnikiem ofiarom II wojny światowej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Cieszanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Cieszanowie 320
Regeneracja filtra FAP w Cieszanowie 320
Mycie katalizatora w Cieszanowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Cieszanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Cieszanowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Cieszanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Cieszanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Cieszanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Cieszanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer