Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Braniewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Braniewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Braniewo słynne jest z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych firmy Citroen. Duża część samochodów osobowych w Braniewie to pojazdy z silnikiem CiTD mające zamontowany DPF, który musi się oddawać do regeneracji. Citroen to samochody, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Citroen znamionują się doskonałymi patentami w kwestii obniżania zawartości produkowanych spalin. Uzyskanie osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO 5, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych. Zwykłą usterką, która dotyka pojazdy spod znaku Citroen, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Braniewo należy do ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem zanieczyszczeń w powietrzu Braniewa, czemu firma Citroen usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem usługi z Braniewa. Zrewaloryzowanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych w Braniewie dla pojazdów producenta Citroen jest łatwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Braniewa. Z racji tego, że Citroen, niczym inne samochody domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów DPF/FAP zalecamy w Braniewie zwrócić uwagę na DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Braniewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Braniewie 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Braniewie 320
Mycie katalizatora Citroen w Braniewie 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Braniewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Braniewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Braniewie 1490
Wycinanie filtra DPF Citroen, usuwanie filtra DPF Citroen w Braniewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Citroen w Braniewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Braniewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Braniewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Braniewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Braniewo Dąbrowskiego BRA01N 54.375278/19.814970 Wyszukaj
Braniewo Królewiecka BRA01A 54.390240/19.834129 Wyszukaj
Braniewo Królewiecka BRA02A 54.389591/19.834360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer