Subpage photo

Citroen C-Crosser - Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów - filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakiej pracowni jest dostępna opcja regeneracji filtrów FAP dla aut marki Citroen model C-Crosser?

Zatkane filtry zdemontowane z aut wyprodukowanych przez koncern Citroen model C-Crosser można naprawić w jednej z pracowni regeneracji. Aby naprawa mogła zostać zrealizowana, filtr cząstek stałych trzeba przywieźć osobiście lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do pracowni i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja regeneracji filtrów DPF z osobówek z logo Citroen model C-Crosser w specjalistycznym warsztacie?

Aby przeprowadzić proces renowacji filtrów cząstek stałych z osobówek z logo Citroen model C-Crosser, postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich zaliczają się:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów DPF i FAP dostarczonych do warsztatu z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej lub osobiście przez zleceniodawcę.
 • Skierowanie filtrów z samochodów z logo Citroen model C-Crosser do pracowni, gdzie za pomocą wziernika sprawdza się poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Przeznaczenie filtra FAP do procesu czyszczenia na wyznaczonych do tego maszynach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz stopień zanieczyszczenia.
 • Realizacja ponownych weryfikacji na wyczyszczonych i osuszonych filtrach DPF z osobówek wyprodukowanych przez koncern Citroen model C-Crosser.
 • Wydruk raportów dostarczających informacji na temat działania filtrów po procesie mycia oraz przekazanie naprawionych części do rąk zleceniodawcy.

Czy dużo potrzeba zapłacić za realizację usługi remontu filtrów DPF i FAP dla pojazdów z logo Citroen model C-Crosser, które bez poprawnie pracującego filtra DPF/FAP generują znaczne ilości zawierających szkodliwe cząstki spalin?

Cena remontu filtrów FAP dla osobówek marki Citroen model C-Crosser jest naprawdę korzystna, ponieważ najczęściej sięga ułamek wartości nowego filtra.

Jak najlepiej dostarczyć filtr cząstek stałych z osobówek marki Citroen model C-Crosser do serwisu, gdzie przeprowadzona zostanie renowacja filtrów DPF i FAP?

W pracowni naprawy filtrów DPF i FAP udostępniamy kierowcom samochodów osobowych Citroen model C-Crosser zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr DPF można samodzielnie dostarczyć do serwisu bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry FAP da się samochodów marki Citroen model C-Crosser mogą zostać poddane naprawie w naszym warsztacie?

Praktycznie wszystkie filtry i katalizatory SCR z modeli samochodów z logo Citroen mogą być poddane dopalaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów dostawczych.

Jakiego rodzaju sygnały usterki filtrów w samochodach marki Citroen model C-Crosser, które decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do renowacji?

W samochodzie marki Citroen model C-Crosser najbardziej standardowe objawy zatkanego filtra to:
 • zwiększone zużycie paliwa.
 • problemy z odpaleniem silnika.
 • falowanie obrotów silnika.
 • zmniejszone osiągi.
 • czarny dym z wydechu.

Z jakiego powodu należy wykonać oczyszczanie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut marki Citroen model C-Crosser właśnie w naszym autoryzowanym warsztacie remontu filtrów DPF?

W zakresie tego, iż najkorzystniej jest wybrać opcje naszego serwisu decydują kolejne powody:
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.

Samochód osobowy Citroen C-Crosser był produkowany w latach 2007-2012 przez francuski koncern motoryzacyjny noszący nazwę Groupe PSA, a jego prezentacja miała miejsce w Genewie w 2007 roku, ponadto mogliśmy zakupić ten pojazd mechaniczny z jednostką napędową wysokoprężną zasilaną paliwem cetanowym o pojemności 2.2 litra i mocy 156 koni mechanicznych, a był on wyposażony w filtr cząsteczek stałych, dzięki któremu diesel nie dymił oraz wydzielał mniej toksycznych spalin do środowiska. Jest to samochód klasy średniej typu SUV segmentu D, którego właściciele zastanawiają się niekiedy, jak usunąć filtr DPF, niestety jest to jeden z najgorszych pomysł, tak jak czyszczenie DPF Karcherem, ponieważ wycinanie filtra cząstek stałych to forma prawnie zabroniona, a mycie filtra Karcherem uszkadza jego wewnętrzną konstrukcję, przez co filtr cząstek stałych nie pracuje prawidłowo.


Metody czyszczenia DPF Citroen C-Crosser

Citroen C-Crosser konkuruje z takimi pojazdami mechanicznymi, jak Honda CR-V oraz Nissan X-Trail, ponadto jego silnik sprzężony jest z pięciobiegową lub sześciobiegową skrzynią manualną albo sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów CVT i przenosiła ona napęd na przednią oś bądź na cztery koła, a taki napęd nazywa się All Wheel Drive. Filtr cząsteczek stałych, który został zamontowany w samochodzie Citroen C-Crosser to element eksploatacyjny, który należy co jakiś czas poddawać procesowi czyszczenia DPF w najnowocześniejszym specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych, który trudni się procesami związanymi z filtrami DPF i przywraca im stuprocentową sprawność, ponadto ceny, jakie oferuje za wykonanie świadczonych usług, są bardzo niskie, a zostały one przedstawione w cenniku zlokalizowanym w tabeli poniżej artykułu oraz w odpowiedniej zakładce na stronie głównej.

Katalog Citroen filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Citroen oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Lata Produkcji Inne parametry
Citroen C-Crosser 7/2007- Pojemność: 2.2HDi
Oznaczenie Silnika: DW12MTED4
Zamiennik JMJ: JMJ1025
Numer OE: 1583A016;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Filtr DPF układu redukcji emisji spalin Citroen C-Crosser zregenerowany w specjalnym urządzeniu gotowy do zamontowania
Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C-Crosser

Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C-Crosser

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów samochodów marki Citroen C-Crosser i innych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie DPF do samochodów marki Citroen, model C-Crosser 398
Regeneracja FAP do samochodów marki Citroen, model C-Crosser 398
Mycie katalizatorów do samochodów marki Citroen model C-Crosser 398
Płukanie katalizatorów SCR do samochodów marki Citroen model C-Crosser 398
Naprawa filtra cząstek stałych marki Citroen model C-Crosser 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych marki Citroen 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora marki Citroen model C-Crosser 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP marki Citroen model C-Crosser 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer