Subpage photo

Citroen C4 Grand Picasso 9HL - Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów - filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

W jakim warsztacie możliwa jest opcja renowacji filtrów cząstek stałych dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso 9HL?

Działające nieprawidłowo filtry cząstek stałych z aut wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso 9HL można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Aby renowacja mogła być przeprowadzona, filtr cząstek stałych trzeba przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się procedura naprawy filtrów z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso 9HL w specjalistycznym serwisie?

Aby wykonać proces poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL, podejmujemy działania zgodnie z określonymi procedurami, do których należą:
 • Odebranie od zleceniodawców filtrów cząstek stałych przywiezionych do pracowni z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej albo osobiście przez naszego klienta.
 • Skierowanie filtrów cząstek stałych z osobówek marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdza się monolit.
 • Skierowanie filtra lub katalizatora do procesu regeneracji na dedykowanych przyrządach, jeśli wymaga tego jego stan oraz stopień zanieczyszczenia.
 • Przeprowadzenie ponownych kontroli na umytych i osuszonych filtrach DPF z samochodów wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso 9HL.
 • Wydruk dokumentacji informujących działania filtrów DPF i FAP po procesie czyszczenia oraz przekazanie zregenerowanych elementów do klienta.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację opcji oczyszczania filtrów dla osobówek z logo Citroen model C4 Grand Picasso 9HL, które bez prawidłowo funkcjonującego filtra generują znaczne ilości zawierających szkodliwe cząstki spalin?

Opłata za usługę regeneracji filtrów FAP dla samochodów marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL okazuje się naprawdę opłacalna, gdyż zazwyczaj sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

Jak najlepiej dotransportować filtr cząstek stałych z pojazdów z logo Citroen model C4 Grand Picasso 9HL do serwisu, gdzie przeprowadzona będzie procedura oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W zakładzie remontu filtrów FAP udostępniamy użytkownikom osobówek Citroen model C4 Grand Picasso 9HL zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samemu dostarczyć do serwisu bądź zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się aut z logo Citroen model C4 Grand Picasso 9HL nadają się oczyszczaniu w specjalistycznym serwisie?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory z modeli aut z logo Citroen można poddawać regeneracji, w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry FAP do TIR-ów,
 • filtry DPF i FAP do samochodów użytkowych.

Po czym rozpoznać sygnały niesprawności filtrów w samochodach z logo Citroen model C4 Grand Picasso 9HL, które informują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do renowacji?

W pojeździe marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL najbardziej popularne objawy zatkanego filtra FAP/DPF to:
 • większe zużycie paliwa.
 • unieruchomienie pojazdu.
 • falowanie obrotów silnika.
 • zmniejszona moc.
 • czarny dym z wydechu.

Co świadczy o tym, że opłaca się wykonać oczyszczanie filtrów z pojazdów z logo Citroen model C4 Grand Picasso 9HL właśnie w naszym autoryzowanym serwisie renowacji filtrów DPF i FAP?

O tym, że najkorzystniej jest wybrać możliwości naszego zakładu decydują konkretne powody:
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

Katalog Citroen filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Citroen oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Lata Produkcji Inne parametry
Citroen C4 Grand Picasso 9HL 09/2010- Pojemność: 1.6
Oznaczenie Silnika: DV6C
Zamiennik JMJ: JMJ1188
Numer OE: 9677017080; 174076; 1731EQ; 174017; 1731JL; 18307806011; 1731XK; 173842; 174067; 9803421880; 174070; 174045; 174024; 1731XN; 173840; 173883; 173884; 174046; 174066; 174075;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Filtr cząstek stałych FAP Citroen C4 Grand Picasso 9HL wyremontowany na dedykowanej maszynie gotowy do instalacji
Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C4 Grand Picasso 9HL

Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C4 Grand Picasso 9HL

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów samochodów marki Citroen C4 Grand Picasso 9HL i innych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie DPF do samochodów marki Citroen, model C4 Grand Picasso 9HL 398
Regeneracja FAP do samochodów marki Citroen, model C4 Grand Picasso 9HL 398
Mycie katalizatorów do samochodów marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL 398
Płukanie katalizatorów SCR do samochodów marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL 398
Naprawa filtra cząstek stałych marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych marki Citroen 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP marki Citroen model C4 Grand Picasso 9HL 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer