Subpage photo

Citroen C4 Grand Picasso II - Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów - filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gdzie możliwa jest opcja poddania czyszczeniu filtrów DPF dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso II?

Uszkodzone filtry wymontowane z aut z logo Citroen model C4 Grand Picasso II można naprawić w specjalistycznej pracowni regeneracji. Aby procedura czyszczenia mogła zostać przeprowadzona, filtry i katalizatory SCR trzeba doręczyć bezpośrednio lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów FAP do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się procedura naprawy filtrów FAP z samochodów z logo Citroen model C4 Grand Picasso II w specjalistycznym serwisie?

Aby przeprowadzić proces naprawy filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych z logo Citroen model C4 Grand Picasso II, działamy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich należą:
 • Odebranie od klientów filtrów cząstek stałych i katalizatorów przywiezionych do pracowni dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej lub bezpośrednio przez naszego klienta.
 • Przekazanie filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Citroen model C4 Grand Picasso II do pracowni, gdzie za pomocą andoskopu weryfikuje się stan filtra.
 • Przeznaczenie filtra FAP do regeneracji na przeznaczonych do tego urządzeniach, jeśli wymaga tego jego kondycja i poziom nagromadzonych zanieczyszczeń.
 • Przeprowadzenie kolejnych weryfikacji na zregenerowanych i osuszonych filtrach DPF z samochodów osobowych z logo Citroen model C4 Grand Picasso II.
 • Wydruk raportów dotyczących stanu filtrów cząstek stałych i katalizatorów po regeneracji oraz przekazanie naprawionych elementów do klienta.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie opcji regeneracji filtrów DPF i FAP dla samochodów z logo Citroen model C4 Grand Picasso II, które bez poprawnie funkcjonującego filtra cząstek stałych wytwarzają duże ilości zawierających szkodliwe cząstki spalin?

Cena renowacji filtrów DPF dla pojazdów marki Citroen model C4 Grand Picasso II jest naprawdę niska, ponieważ zazwyczaj stanowi niewielki procent wartości nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtr DPF z osobówek z logo Citroen model C4 Grand Picasso II do serwisu, gdzie wykonana zostanie procedura oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów umożliwiamy właścicielom samochodów osobowych Citroen model C4 Grand Picasso II zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr DPF można osobiście dostarczyć do warsztatu lub umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów marki Citroen model C4 Grand Picasso II nadają się regeneracji w naszym serwisie?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych z modeli samochodów z logo Citroen można poddawać oczyszczaniu, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do osobówek,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych.

Po czym rozpoznać symptomy niewłaściwego działania filtrów DPF i FAP w autach marki Citroen model C4 Grand Picasso II, które wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do naprawy?

W aucie z logo Citroen model C4 Grand Picasso II najbardziej typowe oznaki uszkodzonego filtra to:
 • większe zużycie paliwa.
 • brak możliwości odpalenia auta.
 • falowanie obrotów silnika.
 • spadek mocy.
 • wzrost emisji sadzy.

Czemu warto wybrać renowację filtrów cząstek stałych z aut marki Citroen model C4 Grand Picasso II właśnie w naszym specjalistycznym zakładzie remontu filtrów DPF i FAP?

Na temat tego, iż najkorzystniej jest wybrać usługi naszego zakładu decydują konkretne argumenty:
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Katalog Citroen filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Citroen oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Lata Produkcji Inne parametry
Citroen C4 Grand Picasso II 09/13- Pojemność: 1.6 HDi 90, BlueHDi 115
Oznaczenie Silnika: 9HC (DV6C); 9HD (DV6C); 9HF (DV6DTED); 9HH (DV6DUM); 9HJ (DV6DTEDM); 9HL (DV6C); 9HM (DV6UC); 9HP (DV6DTED); 9HR (DV6C); BHX (DV6FC);
Zamiennik JMJ:
Numer OE: 1731XK; 173842; 9803421880;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 04.057.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11188H;
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Filtr cząstek stałych DPF I FAP Citroen C4 Grand Picasso II naprawiony na dedykowanej maszynie gotowy do instalacji
Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C4 Grand Picasso II

Filtr cząstek stałych DPF FAP Citroen C4 Grand Picasso II

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów samochodów marki Citroen C4 Grand Picasso II i innych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie DPF do samochodów marki Citroen, model C4 Grand Picasso II 398
Regeneracja FAP do samochodów marki Citroen, model C4 Grand Picasso II 398
Mycie katalizatorów do samochodów marki Citroen model C4 Grand Picasso II 398
Płukanie katalizatorów SCR do samochodów marki Citroen model C4 Grand Picasso II 398
Naprawa filtra cząstek stałych marki Citroen model C4 Grand Picasso II 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych marki Citroen 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora marki Citroen model C4 Grand Picasso II 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP marki Citroen model C4 Grand Picasso II 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer