Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Frelichów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Frelichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Frelichów słynie z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do pojazdów znanego koncernu Citroen. Na ogół źródłem usterki filtra cząstek stałych DPF, firmy Citroen, staje się inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Słynnej marce Citroen nie powiodło się wytworzenie żądanych przez normy maksymalnych limitów emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Filtry FAP funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Diesle korporacji Citroen cechują się bardzo dobrymi mechanizmami w temacie zmniejszania ilości emitowanych gazów wydechowych. Frelichów jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu słynna firma Citroen usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Citroen to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednak walczą z kwestią z filtrami DPF. Zwykłą słabością, na jaką narażone są diesle z logo Citroen, głównie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Citroen w Frelichowie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Citroen dla Frelichowa widnieje w części strony poniżej, należy przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Frelichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Frelichowie 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Frelichowie 320
Mycie katalizatora Citroen w Frelichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Frelichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Frelichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Frelichowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Citroen, usuwanie filtra cząstek stałych Citroen w Frelichowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Citroen w Frelichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Frelichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Frelichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Frelichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frelichów Wyzwolenia CHY01G 49.900070/18.825121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer