Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Gdańsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Gdańsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Gdańsk słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów FAP do pojazdów znanej marki Citroen. Główną niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Citroen, w szczególności, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Znanej firmie Citroen nie powiodło się zdobycie oczekiwanych maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Z reguły powodem zatkanego filtra DPF, ze stajni Citroen, jest inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem pracownię w Gdańsku. Citroen to diesle, które są znane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami. Uzyskanie limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Oprócz niespodzianek dla turystów w Gdańsku zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut Citroen. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z samochodów Citroen dla Gdańska ulokowano na dole, trzeba przeglądnąć na tej liście, koszt za świadczone usługi naprawy katalizatorów SCR. Zregenerowanie skuteczności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Gdańsku dla pojazdów marki Citroen jest dostępne, ponieważ regeneracja hydrotermiczna dotarła do Gdańska.

Wypłukany filtr cząstek stałych GPF marki Citroen, w warsztacie, w Gdańsku.
Citroen - Regeneracja DPF Gdańsk | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Gdańsku

Wypalony z sadzy filtr FAP marki Citroen, w pracowni regeneracji na stole, w Gdańsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Gdańsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Gdańsku 398
Regeneracja filtra FAP Citroen w Gdańsku 398
Mycie katalizatora Citroen w Gdańsku 398
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Gdańsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Gdańsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Gdańsku 1490
Wycinanie katalizatora Citroen, usuwanie katalizatora Citroen w Gdańsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Citroen w Gdańsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Gdańsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer