Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Citroen z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż moduł ten psuje się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Łodzią. Pojazdy z logo Citroen cieszą się doskonałymi rozwiązaniami w sprawie zredukowania produkcji spalin. Filtry FAP złożone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy zatem współpracę z Łodzią. Zachowanie pułapów zawartości emitowanych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego FAP-a. Filtry DPF trudnią się pracą w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a więc w wydechu, co sprawia, że następuje spadek właściwości urządzenia. Łódź należy do centrów, które spotyka problem mający związek, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu Łodzi, czemu słynny koncern Citroen dąży aby, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Wiele samochodów w Łodzi to samochody z silnikiem CRD posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. Odszukanie fachowego mechanika w Łodzi wyprofilowanego w samochodach osobowych Citroen może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Odzyskiwanie efektywności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Łodzi dla samochodów marki Citroen jest osiągalne, ponieważ nowa metoda regeneracji przybyła do Łodzi. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Citroen w Łodzi, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Zregenerowany filtr cząstek stałych DPF marki Citroen, w specjalistycznej pracowni, w Łodzi.
Citroen - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Myty katalizator marki Citroen, na stole, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Citroen w Łodzi 398
Mycie katalizatora Citroen w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Citroen, usuwanie katalizatora SCR Citroen w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Citroen w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer