Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Nowy Wiśnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Nowym Wiśniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Citroen z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część ta zużywa się, co może rozwiązać regeneracja filtrów DPF u mechanika pod Nowym WIśniczem. Typową wadą, z którą zmagają się auta marki Citroen, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy usługi z Nowego Wiśnicza. Katalizatory operują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, przez co następuje utrata wyników części. Aby uchronić się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Citroen, należy od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF, jest to udostępnione u mechanika pod Nowego Wiśnicza. Wiele samochodów w Nowym Wiśniczu to samochody z silnikiem D-4D wyposażone w DPF, który dopomina się oczyszczania. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Nowym Wiśniczu znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą DPF FAP do samochodów Citroen. Nowy Wiśnicz należy do miast, jakie mają problem związany, z dużym procentem tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Nowego Wiśnicza, czemu znana firma Citroen dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. Namierz swój zakład, którego specjalnością jest Citroen w Nowym Wiśniczu, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Tabela cennika odnawiania elementów filtrów FAP dla Citroen dla Nowego Wiśnicza umieściliśmy poniżej tego tekstu, da się sprawdzić na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Nowym Wiśniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Nowym Wiśniczu 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Nowym Wiśniczu 320
Mycie katalizatora Citroen w Nowym Wiśniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Nowym Wiśniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Nowym Wiśniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Nowym Wiśniczu 1490
Wycinanie filtra FAP Citroen, usuwanie filtra FAP Citroen w Nowym Wiśniczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Citroen w Nowym Wiśniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Nowym Wiśniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Wiśniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Nowym Wiśniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Wiśnicz Miejskie Pola Jana Matejki NOW108 49.913078/20.455259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer