Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Orneta

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Ornecie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w pojazdach osobowych Citroen z silnikiem diesla, jednakże urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Ornetą. Prócz atrakcji dla wizytujących w Ornecie zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Citroen. Ażeby unikać komplikacji w pracy samochodu Citroen, potrzeba co jakiś czas przeczyścić katalizator SCR, jest to dostępne w pracowni pod Ornety. Citroen to samochody, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, ale stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Citroen cieszą się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w temacie ograniczania produkcji cząstek stałych. Zachowanie limitów emisji spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Niemało pojazdów w Ornecie to pojazdy z turbosprężarką posiadające wbudowany filtr i katalizator, który dopomina się regenerowania. Znanej korporacji Citroen mogłoby nie powieść się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Citroen, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, i w warsztacie samochodowym w Ornecie. Przywrócenie wydolności składowych filtrów cząstek stałych w Ornecie dla aut producenta Citroen jest łatwe, albowiem nowa metoda regeneracji trafiła do Ornety.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Ornecie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Ornecie 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Ornecie 320
Mycie katalizatora Citroen w Ornecie 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Ornecie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Ornecie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Ornecie 1490
Wycinanie katalizatora Citroen, usuwanie katalizatora Citroen w Ornecie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Citroen w Ornecie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Ornecie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ornecie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Ornecie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orneta Stare Miasto Olsztyńska ONR01N 54.112499/20.134560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer