Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Pawonków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Pawonkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Citroen z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie DPF w pracowni warsztatu pod Pawonkowem. Niemało aut w Pawonkowie to samochody z silnikiem CDI mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje płukania. Stajni Citroen mogłoby nie powieść się osiągnięcie wymaganych wartości poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Najczęściej w przypadku źródłem zaczopowania katalizatora, ze stajni Citroen, trafia się inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. FAP-y stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy pracownię w Pawonkowie. Często usterką, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Citroen, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Uzyskanie górnych limitów ilości emitowanych spalin, poprawnych według normy EURO 4, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Pawonkowem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów Citroen. Namierz swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Citroen w Pawonkowie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Gdyż Citroen, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających katalizatorów polecamy w Pawonkowie zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Pawonkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Pawonkowie 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Pawonkowie 320
Mycie katalizatora Citroen w Pawonkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Pawonkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Pawonkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Pawonkowie 1490
Wycinanie katalizatora Citroen, usuwanie katalizatora Citroen w Pawonkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Citroen w Pawonkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Pawonkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pawonkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Pawonkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pawonków Zawadzkiego PAW01G 50.692558/18.580400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer