Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Citroen, Subkowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Citroen w Subkowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Subkowach wystąpiła sposobność odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Citroen z racji funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Subków. Cały szereg samochodów osobowych w Subkowach to pojazdy z silnikiem JTD mające zainstalowany filtr FAP, który dopomina się naprawy. Oprócz atrakcji turystycznych pod Subkowami zlokalizować można warsztaty, zajmujące się naprawą DPF do samochodów Citroen. Zwykłą usterką, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Citroen, zwłaszcza, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą FAP. Filtry DPF stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Subków. Citroen to auta osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami FAP. Odzyskanie osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. By unikać przykrości z eksploatacją auta Citroen, przydaje się czasami czyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Subków. Wykaz cen naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Citroen dla Subków ulokowaliśmy w poniższej sekcji, należy sprawdzić w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP. Gdyż Citroen, tak jak inne marki domaga się do sprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Subkowach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen w Subkowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Citroen w Subkowach 320
Regeneracja filtra FAP Citroen w Subkowach 320
Mycie katalizatora Citroen w Subkowach 320
Płukanie katalizatora SCR Citroen w Subkowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Citroen w Subkowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Citroen w Subkowach 1490
Wycinanie filtra FAP Citroen, usuwanie filtra FAP Citroen w Subkowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Citroen w Subkowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Citroen w Subkowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Subkowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Citroen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Citroen w Subkowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Subkowy Józefa Wybickiego SUB01N 54.001202/18.770069 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer