Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Czarna Białostocka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Czarnej Białostockiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czarna Białostocka – miasto z terenu województwa podlaskiego, powiatu białostockiego, mieszka tu 9671 osób. Dawniej wieś o nazwie Czarna Wieś wywodząca się od rzeki Czarna, prawa miejskie oraz nazwę Czarna Białostocka otrzymuje w 1962 roku.

Przez miasto biegnie droga krajowa nr 19 (Kuźnica – Białystok – SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów – Lublin – KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek) w jej pobliżu znajduje się największy w tym regionie zakład pracy Fabryka Maszyn Rolniczych produkująca rozrzutniki, przyczepo-wywrotki i części do ciągników i maszyn rolniczych.

Dzięki drodze nr 19 ruch transportowy z centrum miasta został przeniesiony na jego obrzeża, co znacznie ułatwia poruszanie się po mieście.

Obecnie większość samochodów ciężarowych to jednostki diesla, wielu właścicieli zdecydowało się na te pojazdy ze względu na sporą oszczędność oraz ich żywotność. Aby samochody te poruszały się po trasach europejskich, obowiązkiem ich było spełnienie norm emisji spalin, dzięki którym znacznie ograniczono wydzielanie się szkodliwych spalin.

Tę możliwość dał im filtr cząstek stałych, który stał się zarazem powodem częstych odwiedzin tych samochodów w serwie. Jako że przestrzeń filtra DPF/FAP nie jest nieograniczona, w końcu dochodzi do jego zapchania, sadzą i popiołem, w tym przypadku rozwiązaniem jest płukanie filtra DPF lub wypalanie filtra cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Czarna Białostocka podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Czarnej Białostockiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Czarnej Białostockiej 320
Regeneracja filtra FAP w Czarnej Białostockiej 320
Mycie katalizatora w Czarnej Białostockiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Czarnej Białostockiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Czarnej Białostockiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Czarnej Białostockiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Czarnej Białostockiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Czarnej Białostockiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Czarnej Białostockiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Czarnej Białostockiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Czarnej Białostockiej do regeneracji i czyszczenia

Z Czarnej Białostockiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarna Białostocka Osiedle Stalowe Henryka Sienkiewicza CBI432 50.062489/21.247829 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer