Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Czarne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Czarnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czarne to miasto, które leży w województwie pomorskim nad rzeką, od której wzięła się nazwa miejscowości – Czernicą. Czarne leży na terenie powiatu człuchowskiego i liczy sobie niemal 6000 mieszkańców. Czarne prawami miejskimi szczyci się od 1395 roku, kiedy to otrzymało dokument lokacyjny i herb (mieszczący czarny młot, gwiazdę i księżyc) od Wielkiego Mistrza Krzyżackiego Konrada von Jungingena.

Leżąc na terenach, które przechodziły pod władanie innego pana wraz z każdą wojną, Czarne doświadczyło niejednokrotnie zniszczenia przez wojenne czasy. Wielokrotnie odbudowywane, w Czarnem udało się uchronić przed wojenną zawieruchą kilka wyjątkowych zabytków, w tym kościół ryglowy pw. Wniebowzięcia NMP, ruiny zamku krzyżackiego oraz stary cmentarz wojenny. Czarne leży na zbiegu dróg wojewódzkich numer 201 (Gwda Mała – Czarne – Barkowo) i 202 (Czarne – Rzeczenica). Czarne to nie tylko lokalny węzeł komunikacyjny to również lokalny ośrodek motoryzacyjny.

Poniżej zebraliśmy w tabeli ceny za dostępne w Czarnym usługi czyszczenia, naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Zważywszy ceny nowych filtrów DPF FAP i koszt wymiany na nowy, usługi regeneracji i czyszczenia, które pozwalają odzyskać do 100% sprawności filtra, wydają się doskonałą alternatywą wymiany filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Czarnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Czarnych 320
Regeneracja filtra FAP w Czarnych 320
Mycie katalizatora w Czarnych 320
Płukanie katalizatora SCR w Czarnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Czarnych 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Czarnych 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Czarnych 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Czarnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Czarnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Czarnych i wygodnie wyślij filtr DPF z Czarnych do regeneracji i czyszczenia

Z Czarnych filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarne Ogrodowa CZN01A 53.681290/16.934570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer