Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Czechowice-Dziedzice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Czechowicach-Dziedzicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czechowice-Dziedzice – miasto znajdujące się w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Z połączenia dwóch wsi powstało miasto Czechowice, ich historia sięga średniowiecza, na obecną nazwę oraz granice miasta oprócz Czechowic składa się również kilka innych wsi i osad leżących na tych terenach. Mieszka tu 35 725 mieszkańców. Gospodarka miasta rozwija się głównie w kierunku przemysłowym, z kopalnią węgla kamiennego na czele, walcownią metali, fabryką sprzętu elektrotechnicznego, rafinerią oraz fabryką zapałek. Swoją siedzibę ma tu również francuska firma Valeo zajmująca się produkcją części samochodowych. Przez miasto biegnie jedna z głównych dróg krajowych w Polsce nr 1 Łódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Dąbrowa Górnicza – Tychy – Pszczyna – Bielsko-Biała – Przybędza – Milówka, która jest częścią trasy europejskiej E75 biegnącą od Norwegii, aż po Grecję.

Na drogach Czechowic-Dziedzic sporą popularnością cieszą się samochody z silnikiem diesla, w głównej mierze samochody te są sporo droższe od silników benzynowych, jednak wielu kupujących zakłada, że oszczędzą na oleju napędowym. Większość tych jednostek wyposażona jest w filtr cząstek stałych, ten precyzyjny element pojawił się w układzie wydechowym, gdy zaczęły obowiązywać europejskie normy emisji spalin. Próbując ograniczyć emisję spalin wydzielaną do środowiska, producenci zalecają jazdę na dłuższych dystansach tak, aby samoczynnie wypalić DPF-a, jednak podczas normalnego użytkowania samochodu, czyli jazdy miejskiej stanowi to duży problem i często dochodzi do zapchania filtra DPF. Zalecana przez producentów jest usługa regeneracji filtra DPF w autoryzowanym serwisie gdzie możliwe jest odzyskanie 100% sprawności takiego zapchanego filtra DPF/FAP. Cennik dla miasta Czechowice-Dziedzice znajduje się poniżej.

Oczyszczony filtr cząstek stałych w Czechowicach- Dziedzicach
Czyszczenie filtra cząstek stałych w Czechowicach-Dziedzicach

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Czechowicach-Dziedzicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Czechowicach-Dziedzicach 320
Regeneracja filtra FAP w Czechowicach-Dziedzicach 320
Mycie katalizatora w Czechowicach-Dziedzicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Czechowicach-Dziedzicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Czechowicach-Dziedzicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Czechowicach-Dziedzicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Czechowicach-Dziedzicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Czechowicach-Dziedzicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Czechowicach-Dziedzicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Czechowicach-Dziedzicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Czechowic-Dziedzic do regeneracji i czyszczenia

Z Czechowic-Dziedzic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czechowice-Dziedzice Północ Adama Asnyka POP-CZC1 49.922508/19.003361 Wyszukaj
Czechowice-Dziedzice Centrum Legionów CZD01A 49.912239/18.996771 Wyszukaj
Czechowice-Dziedzice Renardowice Szkolna CZD352 49.924011/19.001770 Wyszukaj
Czechowice-Dziedzice Centrum Legionów V-BBIA1 49.869999/19.028191 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer