Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF dla Hyundai

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Hyundai

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Czyszczenie filtrów DPF dla osobówek z logo Hyundai, to jeden ze sposobów pomocy proponowany przez specjalistyczne serwisy, wymienione na naszej witrynie www, trudniące się regeneracją filtrów DPF. Przywrócenie możliwości zespołu zmniejszania emisji cząstek stałych w autach ze stajni Hyundai, to okazja, jaką udostępniają specjalistyczne pracownie regeneracji katalizatorów i filtrów, z której opłaci się odnieść korzyść. W niemal każdym samochodzie wyprodukowanym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamieszczono filtry DPF, a że tego typu elementy mogą się zużywać, powstały specjalistyczne zakłady zajmujące się usuwaniem zanieczyszczeń z filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Dużo aut z silnikiem TDI, mające zainstalowany DPF to auta przemysłowe, nieprzerwanie przejeżdżające drogi w kraju i za granicą, więc należy zadbać, aby były absolutnie pozbawione usterek, toteż z rzadka należy zrobić użytek z usługi Czyszczenie filtrów DPF. Filtry cząstek stałych dla aut osobowych i ciężarowych marki Hyundai na przestrzeni kilometrów zużywają się, toteż nie mogą obejść się bez naprawy, co z kolei oferują nowoczesne firmy remontu katalizatorów i filtrów. Auta dostawcze znanej firmy Hyundai, to w większej części wyjątkowo celne owoce, aczkolwiek problemy z katalizatorami SCR to domena wszystkich osobówek z motorem wysokoprężnym, nie jedynie sygnowanych marką Hyundai.

W jakim serwisie jest dostępna usługa taka jak Czyszczenie filtrów DPF dla samochodów produkcji Hyundai zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można zregenerować w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do warsztatu filtr DPF można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do warsztatu i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Czyszczenie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów z logo Hyundai w specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów FAP?

W specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR przywiezione do serwisu osobiście bądź z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo weryfikowany jest wkład.
 • Gdy kondycja filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na dedykowanych maszynach, część jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po odnowieniu parametrów filtrów FAP katalizatory są powtórnie weryfikowane, osuszane i razem z raportami wysyłane do zamawiającego.

Jak wiele muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Czyszczenie filtrów DPF dla samochodów osobowych z logo Hyundai zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory pojazdów produkcji Hyundai, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Czyszczenie filtrów DPF?

Przekazujemy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście przywieźć do serwisu albo zarezerwować kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych da się pojazdów z logo Hyundai da się poddawać usłudze Czyszczenie filtrów DPF?

W praktyce wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych,
 • filtry DPF do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić oznaki defektu filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie często występują w autach z koncernu Hyundai i informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, którą jest Czyszczenie filtrów DPF?

  Najczęściej występujące oznaki usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z koncernu Hyundai to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy postawić na autoryzowany pracownię, by przeprowadzić usługę Czyszczenie filtrów DPF w autach z koncernu Hyundai?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na czyszczenia filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Hyundai, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hyundai

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie filtrów DPF w samochodach Hyundai oznacza usuwanie zgromadzonych zanieczyszczeń z filtra, aby przywrócić jego sprawność. Jest kilka metod, które można wykorzystać do tego celu, takich jak: użycie specjalnego środka chemicznego, podgrzanie filtra do wysokiej temperatury, mechaniczne usunięcie zanieczyszczeń za pomocą narzędzi lub wymiana filtra na nowy. Zalecane jest aby skonsultować się z dealerem Hyundai lub specjalistą w dziedzinie naprawy samochodów, aby ustalić najlepszą metodę dla twojego konkretnego filtra i modelu samochodu.
  Mieczysław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czy w hyundai ix35 polecacie czyszczenie filtra dpf?
  Robert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Albert najlepiej to się udać prosto do serwisu, podepną pod komputer i sprawdzą, co jest na rzeczy, bo tak gdybać to ciężko.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Świeci mi się kontrolka dpf hyundai i40. Trzeba już taki dpf regenerować, czy można go jeszcze wyczyścić, albo przepalić jakoś.