Czyszczenie filtrów DPF - Poznań | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Poznaniu | Czyszczenie filtrów DPF

Oceń:

Obecność filtra cząstek stałych FAP/DPF w samochodzie jest strategiczna w zdobyciu emisji cząstek stałych do środowiska w właściwej ilości. Katalizatory zużwają się, głównie z racji pracy, którą pełnią, dlatego co pewien czas sensowne jest udrażnianie części wchodzących w skład układu. Przywrócenie całkowitej możliwości osiągalne jest wyłącznie w przypadku użycia najnowocześniejszej procedury regeneracji metodą wodną, wypalanie katalizatorów, ma bardzo małą lub zerową skuteczność. Zalążków szybkiego zużywania się katalizatorów samochodowych jest cała paleta, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Fantastyczną możliwością na odzyskiwanie potencjału Filtra cząstek stałych jest mycie filtrów FAP.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer