Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów FAP dla Nissan

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Nissan

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Usterki delikatnego mechanizmu redukcji emisji cząstek stałych mają miejsce często, bowiem katalizatory i filtry aut z logo Nissan pracują w trudnych warunkach i okazjonalnie Czyszczenie filtrów FAP to konieczność. Renowacja sprawności systemu redukcji emisji gazów wydechowych w autach osobowych i ciężarowych korporacji Nissan, to szansa, którą oferują najnowszej generacji firmy regeneracji katalizatorów i filtrów, z jakiej warto odnieść korzyść. Znaczna ilość samochodów osobowych z jednostką wysokoprężną Diesla, mające zainstalowany układ redukcji emisji spalin to auta przemysłowe, codziennie przejeżdżające autostrady, zatem trzeba dołożyć starań, aby były bezwarunkowo gotowe do jazdy, toteż sporadycznie należy wykorzystać Czyszczenie filtrów FAP. Ustawicznie wyszczególniane czynniki rozpoczynania się mankamentów z aparaturą obniżania emisji spalin to: nieprawidłowe działanie silnika, oraz mankamenty turbosprężarek. Funkcja układu zmniejszenia wydzielania spalin w dieslach korporacji Nissan jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, bowiem filtry cząstek stałych blokują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, a katalizatory stopują rakotwórcze tlenki azotu. Czyszczenie filtrów FAP to wyjście, jakie w samochodach ciężarowych znanej firmy Nissan ma zagwarantować wysoką czystość generowanych przez pracę silnika spalin, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, jak również rakotwórczych NOx.

W którym serwisie możliwa jest opcja taka jak Czyszczenie filtrów FAP dla osobówek z logo Nissan napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można naprawić w jednej z pracowni regeneracji filtrów DPF Do zakładu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć samodzielnie lub ustalić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów FAP do warsztatu oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak przebiega realizacja usługi typu Czyszczenie filtrów FAP kierowanej do filtrów DPF z pojazdów produkcji Nissan w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry DPF i FAP dostarczone do serwisu bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • W sytuacji, gdy stan filtra wskazuje na konieczność czyszczenia na wyznaczonych do tego urządzeniach, filtr cząstek stałych jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów cząstek stałych elementy są ponownie weryfikowane, suszone oraz wraz z dokumentacją przekazywane do kontrahenta.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Czyszczenie filtrów FAP dla pojazdów produkcji Nissan zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek kosztu filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtr cząstek stałych pojazdów wyprodukowanych przez koncern Nissan, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Czyszczenie filtrów FAP?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do warsztatu albo umówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się aut marki Nissan można poddawać usłudze Czyszczenie filtrów FAP?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek.

  Jakie można wymienić symptomy niesprawności systemu redukcji emisji spalin, które częstokroć występują w samochodach z koncernu Nissan i wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Czyszczenie filtrów FAP?

  Najczęściej występujące oznaki niesprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z logo Nissan to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu warto wybrać autoryzowany pracownię, by wykonać usługę Czyszczenie filtrów FAP w samochodach z logo Nissan?

  Warto wykorzystać naszą ofertę w zakresie czyszczenia filtrów w autach produkcji Nissan, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Nissan

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  FAP to filtr cząstek stałych, który jest stosowany w silnikach diesla, aby ograniczyć emisję cząstek stałych. Czyszczenie filtra FAP w samochodzie Nissan może być wykonane na kilka sposobów: Regeneracja chemiczna: ta metoda polega na wprowadzeniu specjalnego płynu do filtra, który rozpuszcza zanieczyszczenia. Regeneracja termiczna jest to skuteczna metoda, która pozwala wypalić sadzę z wnętrza podzespołu. Wymiana: jeśli filtr jest zbyt zanieczyszczony, może być konieczna jego wymiana na nowy. W zależności od poziomu zanieczyszczenia filtra należy wybrać odpowiednią metodę czyszczenia. Zaleca się również regularne przeglądy filtra przez specjalistów w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania silnika.
  Adam
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w nissanie bardzo polecam. To dobre rozwiązanie, tym bardziej, że możemy sporo zaoszczędzić.
  Kacper
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby czyścić takie filtry dpf, bo wiem, że dużo osób rozważa opcję usunięcia, ale to mija się z celem.
  Jędrek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak już mam gdzieś oddawać swojego Nissaana do naprawy, to właśnie tylko do autoryzowanego serwisu taki jak wasz, bo nie wyobrażam sobie czyści filtru w jakiej pierwszej lepszej firmie.