Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Fiat

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Fiat

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Bolączki kruchego zespołu zmniejszania emisji cząstek stałych przydarzają się nagminnie, gdyż układy redukcji emisji spalin aut znanego koncernu Fiat pracują w problematycznych warunkach i incydentalnie Czyszczenie Katalizatorów to przymus. Nierzadko opisywane powody tworzenia się mankamentów z systemem zmniejszania emisji spalin to: nieodpowiednie działanie układu recyrkulacji spalin, jak również mankamenty osprzętu silnika. Zespoły urządzeń zmniejszania emisji cząstek stałych w samochodach znanego koncernu Fiat, są instalowane, ponieważ weszły w życie ściśle określone przepisy, odnoszące się do użytkowania samochodów osobowych na drogach. W praktycznie każdym dieslu wyprodukowanym po wdrożeniu norm emisji spalin, zamieszczono katalizatory SCR, a że części te zużywają się, powstały wyspecjalizowane zakłady trudniące się usuwaniem osadów z filtrów FAP. Samochody ciężarowe firmy Fiat, to w sporej części nieprzeciętnie dobre pojazdy, ale problematyczne kwestie związane z katalizatorami SCR to cecha niemal każdego z aut osobowych i ciężarowych z samozapłonową jednostką napędową, nie wyłącznie firmy Fiat. Filtry DPF dla samochodów firmy Fiat na przestrzeni kilometrów zużywają się, przez co nie mogą obejść się bez regeneracji, co wykonują fachowe przedsiębiorstwa renowacji filtrów DPF.

W którym serwisie możliwa jest opcja taka jak Czyszczenie Katalizatorów dla aut z koncernu Fiat napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyremontować w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć osobiście lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych z koncernu Fiat w autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W naszym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych przytransportowane do serwisu osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest stan filtra.
 • Jeśli stan filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na wysokiej klasy urządzeniach, filtr trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów części są ponownie poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem jak również wraz z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za realizację usługi typu Czyszczenie Katalizatorów dla samochodów osobowych z koncernu Fiat zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę regeneracji filtrów FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtr cząstek stałych samochodów z koncernu Fiat, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Czyszczenie Katalizatorów?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr DPF można samodzielnie przywieźć do serwisu albo zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF da się samochodów marki Fiat da się poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie Katalizatorów?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciężarówek.

  Jakiego rodzaju oznaki awarii filtrów redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Fiat i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Najczęściej występujące objawy awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach z logo Fiat to:
  • problemy z rozruchem,
  • ograniczenie osiągów,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego warto postawić na specjalistyczny pracownię, by wykonać usługę Czyszczenie Katalizatorów w samochodach z logo Fiat?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi w zakresie czyszczenia filtrów FAP w pojazdach z logo Fiat, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fiat

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Filip
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatorów w samochodach marki Fiat jest ważnym procesem w utrzymaniu ich prawidłowego działania. Reaktor katalityczny jest częścią układu wydechowego, który redukuje emisję szkodliwych substancji. Istnieją różne metody czyszczenia katalizatorów, w tym mechaniczne i chemiczne. Czyszczenie mechaniczne katalizatorów polega na usunięciu osadów i zanieczyszczeń za pomocą specjalnych narzędzi, natomiast czyszczenie chemiczne polega na użyciu specjalnych środków chemicznych do rozpuszczenia osadów i zanieczyszczeń. Należy pamiętać, że czyszczenie katalizatorów powinno być przeprowadzane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. Nieodpowiednie czyszczenie lub uszkodzenie katalizatora może prowadzić do jego uszkodzenia i konieczności wymiany, co jest kosztowne. Jeśli masz wątpliwości co do stanu swojego katalizatora, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem, który dokona inspekcji i zaleci odpowiednie działanie.
  Krystian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W fiacie jakiś czas temu naprawiałem filtr dpf i nadal działa bez zarzutu.
  Błażej
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Też bym chętnie tą wodą taki filtr sobie wyczyścił, ale poprzedni właściciel go usunął i muszę się rozglądnąć za nowym niestety...
  Emil
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora benzyny - jest tak samo możliwe u was, jak czyszczenie diesla? Bo mam katalizator z Fiata, ale benzynowego, a mało kto świadczy takie usługi.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki